Wpis z mikrobloga

#fizjoterapia #rehabilitacja #poznan #mikrokoksy #silownia #trening #chwytmarketingowy

Hello, rok temu popełniłem materiał auto-promujący dot. mojego zajęcia zawodowego, także mam nadzieję, że nikt się raczej nie obrazi jak się przypomnę po takim czasie :)

Prowadzę sobie malutki gabinet fizjoterapeutyczny w Poznaniu, na dzielnicy Naramowice. Jako fizjo działam na wielu obszarach: sport (moja główna domena – posiadam duże doświadczenie z trójboistami, crossfitowcami, dwuboistami, biegaczami, kulturystami, tancerzami, gimnastykami), terapia bólu (wszystkie kręgosłupy,barki, biodra, kolana, stopy, łokcie itd.). W swojej pracy łączę zarówno leczenie bezpośrednio ruchem jak i bierne formy terapii jak terapia manualna, masaż tkanek głębokich itd. Także w zależności od potrzeb łączę różne formy terapii tak, by Pacjent który do mnie wpada był zadowolony i prowadzony zgodnie z aktualnie obowiązującymi metodami postępowania.

W gabinecie posiadam poza oczywiście kozetką, sprzęt do ćwiczeń (sztanga, kettle, hantle, stojaki z ławeczką, różności jak powerbandy, gumy, step, piłki itd.) żeby można było zarówno przeanalizować np. problematyczne ćwiczenia na siłce jak i poprowadzić całościowo rehabilitacje na każdym kroku. Żeby móc jeszcze lepiej wesprzeć proces diagnostyczny w gabinecie czycha USG :)

Jak wygląda u mnie wizyta? Wpada sobie człowiek, opowiada z czym ma problem, określamy jego cele i oczekiwania, wykonywana jest odpowiednia do tematu diagnostyka, rozpisuję, omawiam, tłumaczę formę proponowanego procesu leczniczego i ustalamy najkorzystniejszy dla Pacjenta wariant rozwiązania problemu. W zależności od złożoności problemu i potrzebnego do zdiagnozowania czasu działamy bezpośrednio już na pierwszej wizycie bądź też na kolejnych. Z czego to wynika? Bardzo często trafiają do mnie osoby z problemami, które nie trwają od miesiąca bądź dwóch i wtedy trzeba najzwyczajniej poświęcić tego czasu więcej by dojść do sedna, a nie próbować działać na oślep. Też staram się wyjaśnić pojawiające się wtedy pytania oraz wyedukować tak by nie było dla Pacjenta wątpliwości.

Opinie o mnie można sprawdzić na wizytówce Google'a:

https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0LEqxKDMoSDE3YLRSNagwMTcwMTE1MjA0T0w1MjVLsjKoSE1NMjO1SDQxMUsyMEgxN_aSKkpMSzzapFCemJyhkJZZlZVfklqUWJBaWpIIALPdGVI&q=rafa%C5%82+wach+fizjoterapeuta&oq=rafa%C5%82+wach+fi&aqs=chrome.1.69i57j46i39i175i199j69i60j69i61l2.5538j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x4704452017ae256b:0xeeb658a446b00d73,1,,,

Moje media społecznościowe i stronka:

https://rafalwachfizjoterapia.pl/

ig: rw
fizjo
Fb: Rafał Wach Fizjoterapeuta

Cena I wizyty: 170zł
Każda kolejna: 150zł

Gdyby ktoś z Was chciałby ze mną podziałać, ma pytania itd. – zapraszam do kontaktu priv, bądź przez media społecznościowe.

Pozdrawiam serdecznie :)
  • 1
Niestety nie wiem dlaczego w poście pojawił mi się tekst z kursywą - wybaczcie najmocniej, ale nawet jak chciałem go zedytować to w edycji wszystko jest ok :/