Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie tak rozmyślałem o swoim #!$%@? i dochodzę do jednego wniosku.

Primo, chyba każdy się zgodzi, że bycie #!$%@? bierze się z naszej natury. To zazwyczaj nie przychodzi z czasem, a już po prostu jest. Z drugiej strony, typowy anon nie wydaje się być głupszy czy ograniczony w porównaniu z jakimś wygrywem. Skąd więc potrzeba alienacji oraz introwertyzm? To chyba kwestia tego, że nigdy nie nauczyliśmy się skutecznie oszukiwać samych siebie i nie dostaliśmy pozytywnego feedbacku, co jest niezbędne do socjalizacji.

Pamiętam, że od małego guwniaka zawsze starałem się być fair wobec siebie i innych - jak coś #!$%@?łem, to #!$%@?łem. Przyznawałem się do tego, choćby w myślach. Wygrywy tak nie mają. Przebojowi, otaczający się wiankiem przyjaciół, brną do przodu, zazwyczaj specjalnie się nad tym nie zastanawiając, a jeśli już, to bardziej usprawiedliwiają się w swoich oczach niż krytykują.

Weźmy typowego #chad - rucha te julczyska, ma wianuszek śluzar oraz kumpli, jest lepiej traktowany ze względu na wygląd ale cała reszta nie różni się za bardzo od życia typowego incela z tagu #przegryw

A teraz weźmy polskiego Janusza. Pewnie gdzieś mu świta, że #!$%@? to wszystko warte, a wyprodukowanie bachorów i mieszkanie na blokowisku to nie jest godne życie. Ale nie przyzna się do tego, bo ma to #!$%@? przeświadczenie, że tak powinno być. A #!$%@? tam. Anon przynajmniej się przyzna, że jest #!$%@?.

Ja osobiście nie widzę się jako brzuchatego tate, co #!$%@? codziennie punkt 7:00 swoim Audi do gównopracy. A w weekend hehe piwko i dawaj Bożena, bo zara skoki na Jedynce. Bohatyrnąłbym tak po kilku latach.

Czasem po prostu odnoszę wrażenie, że niemal wszyscy prowadzimy tak samo gówniane życie, tylko w psychice niektórych zabrakło trybika odpowiedzialnego za maskowanie tego faktu.

#blackpill #genpill #przemyslenia #depresja #zwiazki #niebieskiepaski
itsoverforme32445 - Właśnie sobie tak rozmyślałem o swoim #!$%@? i dochodzę do jedneg...

źródło: temp_file.png1216007807631911965

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
a wyprodukowanie bachorów i mieszkanie na blokowisku to nie jest godne życie


@itsoverforme32445: Dlaczego nie, oski? Ma zapewniony byt i spełnił swój imperatyw biologiczny. Widać, że ci się nudzi, oskarku. Co byś więc chciał?
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: no tak bo życie nie ma nic więcej do zaoferowania niż takie schematyczne życie?

Chłopie przecież jak jesteś facetem to taki Janusz co ma żonę i dzieci i jest leniwy to jest jego wybór, przecież mógłby jeździć po świecie na kajaki na rowery, na szlaki górskie, kuźwa nie ma końca ile jest możliwośći,i to facet głównie nadaje plan i to jak się toczy życie rodzinne,
  • Odpowiedz
@adamsowaanon

zecież mógłby jeździć po świecie na kajaki na rowery, na szlaki górskie, kuźwa nie ma końca ile jest możliwośći


Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twój problem nie mój

to facet głównie nadaje plan


Nie powiedziałbym, żonka zrzęda zadecyduje i pantoflarz ma problem
  • Odpowiedz