Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie sprawdziłem Patronite niehabilitowanego pseudo-historyka i w sumie jest mi bardzo smutno, że żyjemy w świecie, w którym taki nieuk jak niehabilitant praktycznie może calymi dniami siedzieć i pierdziec w stołek, bo utzrymuje się z Patronite. Ma pomiędzy trzy a cztery tysiące miesięcznie za ten swój ahistoryczny bełkocik ma Youtubie. Nie wiem co trzeba mieć w głowie by utrzymywać Napierałę, ale jak widać są na to chętni i chyba (niestety) nie tak prędko przyjdzie dzień gdy jego Mama zada mu sakramentalne pytanie-a w pośredniaku byleś? po co ma chodzić do pośredniaka gdy są naiwni gotowi go utrzymywać...

#napierala
  • 4
@tonaszepieklomezczyzn: Liczę na to, że zacznie spadać i da sobie spokój. Słyszałem jeszcze w jakimś filmiku jak Napletała wspominał, że ma zagranicznych słuchaczy np, z Afryki. Wizja, że taki napieralizm może rozprzestrzenić się poza Polskę jest niepokojący. Domyślam się że wykłada im głównie o historii nowożytnej całej Europy, ale ciekawe czy im też czasami wtrąca jakieś swoje głupoty o Polsce, albo za co nie lubi Irlandii czy innych mniejszych państw.