Wpis z mikrobloga

Mirki, niech mi ktos powie o co tu chodzi, normlanie za oc w zaleznosci od auta wychodzi mi 600-1000zl, i to ten 1000 to za f31 z 2.0 dieslem, teraz patrzylem na oc za peugeot partner blaszak taki ok 10 letni i oc wywala w zaleznosci od wersji 1500-2000zl na mubi czy rankomacie, zero szkod, berlingo podobna cena, ale juz np renault kangoo tez blaszak ma normalna cene czyli ok 750zl, o co tu chodzi? jak zrobilem na mubi dane na ojca to normalnie najtansze oc wyszlo za 400zl i tak sie zastanawiam z czego to sie bierze? #ubezpieczenia #ubezpieczenie #oc #mubi #rankomat
  • 8
@koparkowy_z_nad_wody: No to pozostają 2 opcje, albo zaznaczyło się Tobie niestandardowe wykorzystanie, jak np. transport towarów, albo po prostu pechowe auto i w skali kraju ma dużo większą szkodowość niż pozostałe pojazdy :)
oc za peugeot partner blaszak taki ok 10 letni i oc wywala w zaleznosci od wersji 1500-2000zl na mubi


@koparkowy_z_nad_wody: Dziwne, zrobiłem sobie z ciekawości kalkulację peugeot partner 1.6HDi 92KM, 2014, do 20 tys. km rocznie, zaznaczyłem działalność i mam kalkulacje od 570 zł. Zmieniając na powyżej 30 tys. km rocznie Dalej mam 570 zł.

A ile masz zniżek, może jakieś szkody były?

Przy próbie zrobienia opcji "W inny sposób (np.
DRESIARZZ - >oc za peugeot partner blaszak taki ok 10 letni i oc wywala w zaleznosci ...

źródło: 2023-06-29 16.55.01 mu9

Pobierz
@DRESIARZZ: no dziwne dziwne, wlasnie zadnych szkod, a tak jak pisalem w pytaniu jak robie symulacje na ojca to 4 stowki, a inne auta na mnie normalne ceny maja, a najlepsze ze mialem juz wczesniej partnera i 2 berlingo i placilem za nie normalnie ale ostatnio to z 8 miesiecy temu kupowalem oc, conajmniej dziwne to