Wpis z mikrobloga

Którą opcję na mieszkanie byście wybrali, mieszkanie od zachodu (lepiej oświetlone), ale na przeciwko powstaje galeria handlowa, czy mieszkanie od wschodu (gorzej oświetlone), ale teoretycznie ładniejszy widok (niewielkie osiedle na przeciwko w dalszej odległości)? Poza tym mieszkania mają taki sam rozkład i powierzchnie.

#kichopyta #nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AtlantyQ: a co jest między blokiem a tym osiedlem w większej odległości? Bo to, że tam jest teraz pusto, nie oznacza że za kilka lat wciąż tak będzie.
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: oba kierunki będziesz miał podobnie oświetlone, tylko w różnych częściach dnia ;p Ja lubię zachodnie okna, ale na pewno nie na galerię handlową.
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: Z jednej strony (od zachodu) powstaje galeria z drugiej osiedle, osiedle jest to domki dwu-trzy piętrowe odzielone drogą (wewnętrzną), galeria powstaje na placu od zachodu, ale w mniejszej odległości niż w/w osiedle.
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: czyli przestrzeń w całości już zagospodarowana? To osobiście wolałbym od wschodu. Lepsze światło rano, na pobudkę, niż nagrzewanie mieszkania wieczorem.
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: ja bym wybrał z lepszym widokiem gorzej oświetlone, ale dlatego bo nie lubię światła :P długo mieszkałem w takim "lepiej oświetlonym" i efekt był taki że miałem non stop zasunięte rolety, a teraz mogę mieć otwarte okno cały czas i jest mniej więcej stały poziom światła
  • Odpowiedz