Wpis z mikrobloga

twoje brednie i fikołki na temat piatki memcena też mnie nie dziwią ¯\(ツ)/¯


@jankes83: Pisałem już wyżej, że nie ogarniasz rzeczywistości. Piątki Mentzena prócz was już nikt nie głosi, a teraz dzięki temu, że wszyscy biją się o to kto więcej da swoim wyborcą, konfa zyskuje bo głosi wolnorynkowe postulaty.
Czasem warto wyjść ze swojej banki informacyjnej, poszukać informacji u źródeł, a nie powielać brednie politycznych trolli.
Piątki Mentzena prócz was już nikt nie głosi,


@kulass: konfederaci jej nie głoszą dlatego żeby sondaże nie spadały. Przecież na waszej konwencji braun powtórzył praktycznie wszystko z piątki memcena.

konfa zyskuje bo głosi wolnorynkowe postulaty.


Masz na myśli te populizmy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością? Populizmy, które są orane przez prawdziwych ekspertów i ludzi którzy znają się na swoim fachu?
konfederaci jej nie głoszą dlatego żeby sondaże nie spadały.


@jankes83: Bo wolą budować poparcie na postulatach wolno rynkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz na myśli te populizmy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością? Populizmy, które są orane przez prawdziwych ekspertów i ludzi którzy znają się na swoim fachu?


@jankes83: za tych ekspertów uważasz siebie i resztę neuropy czy kogo? Wosia, Petru? Bo jak Petru to słabo
@kulass: Przedstawiłeś swoją opinię i jak ktoś się pyta o jakiś konkret, który je poprze to będziesz mnie odsyłał na gov.pl? Takie coś przekonuje właśnie, że to parta populistów, a źródło danych o tej partii dla wykopków to tik tok.
Bo wolą budować poparcie na postulatach wolno rynkowych


@kulass: no, dlatego na nich pluję. Za pseudo wolno rynkowymi postulatami kryję się katolibańska maska. Większość liderów konfederacji podpisała krwią akt, w którym powierzają swoje życie religii.

za tych ekspertów uważasz siebie i resztę neuropy czy kogo?


nie uważam się za eksperta, jednak uważam że jestem na tyle inteligentny, żeby wyłapać bzdury które proponuje konfederacja.
A co do ekspertów i populizmów konfederacji:

https://biznes.interia.pl/podatki/news-felieton-gwiazdowskiego-hejt-na-podatek-mentzena-odcinek-1,nId,6785604
wiedziałem xD


@jankes83: No wiesz, nie da się ukryć, że musisz wybiorczo podchodzić do jego felietonów, bo chyba dość sporo też krytykuje partię na którą zamierzasz głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kulass: fajnie, ale twoje płacze OPie nie zmieniają faktu, że gość ma rację. Fakty nie dbają o twoje uczucia. Konfa i jej działania oraz retoryka noszą co najmniej paręnaście znamion faszyzmu. Możesz sobie tupać nóżką, ale prawdy nie zmienisz, płatku śniegu.
Fakty nie dbają o twoje uczucia. Konfa i jej działania oraz retoryka noszą co najmniej paręnaście znamion faszyzmu


@ananasowy: No tak są prawicowi, nie znoszą komunistów, literalnie faszyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz sobie tupać nóżką, ale prawdy nie zmienisz, płatku śniegu.


@ananasowy: Tocze beke raczej. Płatkiem śniegu nie jestem, to nie ja płacze, że mi czyjeś poglądy żyć nie pozwalają XD