Wpis z mikrobloga

Kurde grałem w dużo nowych gier i żadne god of wary, the last of usy, horizony, controle nie dają mi takiej przyjemności co granie po raz 100 w gothica albo wiedźmina ¯\(ツ)/¯
Nie mówię że niefajnie się gra, gry są dobre, ale nie czuję za bardzo chęci żeby grać dalej i mam wrażenie trochę grania na siłę. Mimo że wszystkie gothice i wiedźminy znam już na pamięć, to grając w nie, wyglądam tak jak na zdjęciu
#gry #gothic #wiedzmin
HumanBeing - Kurde grałem w dużo nowych gier i żadne god of wary, the last of usy, ho...

źródło: bezimienny

Pobierz
  • 10
@Tylko_Seweryn: na najwyższym poziomie trudności wrogowie mają cię na dwa hity, więc nie jest tak łatwo. Później jak się zrobi eq i rozwinie alchemię to robi się łatwiej, ale można np. próbować grać bez alchemii, wtedy zawsze będzie ciężko. Najtrudniejszy boss gry jest pod koniec drugiego dlc. Mi tam się podobały mechaniki, nie bez powodu w3 jest do tej pory w topce najlepszych gier na świecie na chyba wszystkich stronach o
@HumanBeing grałem na najwyższym nagą postacią żeby sobie utrudnić grę. Do bossa drugiego dodatku nie doszedłem to nie wiem.
Alchemii nie używałem. Kusza i miecz. Jedyne wyzwanie jakie miałem to ten mag na plaży w sercu z kamienia. Potem nie wiem bo odpadłem i wróciłem do soulsów jak zwykle