Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka myjka ciśnieniowa do domu? Mycie samochodu, mycie kostki brukowej... generalnie prace przy domu. Nie chce wydawać milion monet, bo użytkowanie będzie sporadyczne, no ale też nie chce jakiegoś gówna. Co polecacie?
#detailing #samochody #dom
  • 7
@zpord: bez podgrzewacza wody do mycia samochodu się nie nadają takie myjki. Umyje samochód ale lepiej jechać na myjnie i ciepłą umyć. Mam Karcher K5 i przetestowałem, do mycia kostki jak najbardziej i elewacji.
@zpord nie słuchaj tych dzbanów wyżej. nie potrzebujesz myjki z podgrzewaczem... czy ciepła czy zimną wodą sama myjka bezdotykowo nie umyjesz dobrze auta. mycie na dwa wiadra musi wlecieć

żadne karchery - dziś to gówno z plastikową pompa. dopiero model k7 ma pompę aluminiowa. przy czym k7 compact to też plastik.

tak jak kolega wyżej napisał budżetowo to parkside 170 - przespałeś bo w sobotę w Lidlu stacjonarnie był za 400 zł.
@zpord: Moja przygoda z karcherem zakończyła się silnika po umyciu dwóch podwórek (około 30h pracy wytrzymała). Na szczęście to nie za to płaciłem i reklamowałem (karcher reklamacje odrzucił). Bierz parkside, ale koniecznie bezpośrednio od lidla, wtedy nie będzie problemu z gwarancją.