Wpis z mikrobloga

@toodrunktofuck @LukrowanyGofer @Wozyack @Dzulietka @Mar3czek @cybulion @cooles @troloslaw @orfan @gabrysianowa @mala_kropka @yetanothernobody @excalibu @Kaczorra @Heroina340 @Scyzorro83 @PanDorsz @dasfddklfdslkfkx @robson7

Hejka kinomaniacy…
Wczoraj @mobutu2 próbował dodać do mojego tagu 20 rom-komów (zweryfikowałem tytuły, ale niedokładnie :) - poniżej wypisane) i wyszło jak wyszło… Ale przy okazji wpadłem na pomysł do z tagiem po wakacjach. Sam oczywiście czasem dodam nowość, którą warto obejrzeć ale niech licznik bije i inni też dokładają woje cegiełki, ale... na pewnych warunkach.
Moja propozycja jest taka - od września chętne osoby wpiszę jako dodatkowych modów i będziecie mogli publikować pod tagiem 1000filmów jednak w moim stylu “graficznym”. Chętni niech piszą mi na PW to wyślę linka do pliku z szablonem i warunkami jakie ma film spełniać...

1. Mean Girls - Wredne Dziewczyny
2. The Kings of Summer - Królowie lata
3. Do Not Be a Menance to South Central While Drinking Juice in Your Hood - Chłopaczki z sąsiedztwa
4. Behaving Badly - Nieprzyzwoitka - 4.4 - zamień na coś lepszego..
5. Paper Towns - Paperowe miasta
6. Superbad - Supersamiec
7. Mallrats - Szcury z supermarketu -było wymienione w #112
8. Beer League - Liga piwoszy - no powiedzmy na styk
9. Elections - Wybory
10. Better Living Through Chemistry
11. Eurotrip
12. Bandslam
13. All Cheerleaders Die - też za słaby
14. Girltrash: All Night Long
15. Damsels in Distress - ehhh słaby
16. Vampire Sucks - NO CHYBA SE JAJA ROBISZ
17. Big Time Adolescence
18. Best Night Ever - NIE
19. Project X, - musisz wymienić, bo jest na liście #577
20. Wet Hot American Summer

No i z 20 zrobiło się 13 tytułów. Nie promujemy badziewia, nie powtarzamy filmów... Pod 1010 będzie fajny rom-kom...
  • 5