Wpis z mikrobloga

Sracz ma tych swoich niebieskich piesków trochę, ale jeden się wyróżnia... Foksik. Co ta typiara wypisuje to głowa mała. Kłóci się z ludźmi, każdy strim to czytanie jej wypierdów, że wróciła z pracy, albo, że się szykuje, albo, że urlop itd. Oczywiście z każdym musi się przywitać, każdy musi ją przywitać. Kto ogląda sam wie. Jeszcze chyba 2 tygodnie temu na weekendowym strimie wysłała donejty głosowe, czat parsknął śmiechem i pisali "co to za babcia", "madka", "ale Grażyna". Milenka, bodajże pracownica stacji benzynowej i to w okolicy lumpów, jakiś czas temu wpadła do Irka i Esty. Kumplowanie się z tym pierwszym odklejeńcem mówi samo za siebie xD Prowadzi długie rozmowy z Tajfunem, regularnie gadają z Kaczorem. Banuje każdego kto na czacie ma inne zdanie niż ona. Ego #!$%@? w kosmos niczym Daniel Magical. Przebija nawet psa pawliska.

I ten avatar xD Żeby stulejarze łechtali jej ego w czasie trwania strima, jakie to seksowne szpileczki ubrała. Awanturniczka i atencjuszka. A jak ktoś się postawi to zaraz ban.

I teraz w piątek Foksik koniecznie wysyłajcie dalej te donejty z moim nickiem, bo wiadomo, że bierzesz w tym udział. Wysyłaj. Nawet Sracz tak się wtedy zagotował, bodajże 3 tygodnie temu, że wszedł do swojego kącika komputowego i walił w te klawisze, żeby 2-3 donejty później wyskoczył donejt podpisany jako OnKujajor91. Tak bardzo mnie bolą xD

"Pozdrów Ramsztajna".

jej avatar:

#bystrzaktv #patostreamy
OnKujajor91 - Sracz ma tych swoich niebieskich piesków trochę, ale jeden się wyróżnia...

źródło: vGK-d0V7praQ-feR9ewgUahZiPNwqs8XF-oachdrR-siCp_l5ANWYRCeDcMYue8pouxoNKoeEA=s176-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja mam zawsze streama na fullscreenie i zapomniałem o takim czymś jak czat z prostego powodu, 90% to wylęgarnia osób o gładkim mózgu (zwłaszcza pies pawliks i foksyik benzyniara). jakoś przyjemniej się ogląda stype bez czatu
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: Przecież cały czat streama srocza to nie są normalni ludzie. Wszyscy z jakimiś zaburzeniami, nawet nie chcę sobie wyobrażać jak ta cała foksik wygląda z ryja i co ma w głowie.
  • Odpowiedz