Wpis z mikrobloga

No i jak PiS z Konfederacją będą mieli koalicję to kolejne 4 lata zaprzepaszczone, PiS po rodzinach wyssie resztki publicznych pieniędzy których jeszcze nie wyssał, Konfederacja razem z nimi wprowadzi krzyżowanie kobiet które tylko pomyślały o aborcji, będzie jakieś specjalne ministerstwo do ustalenia polityki krajowej z klerem, Socha będzie walczyła o zniesienie obowiązkowych szczepień dla dzieci i ospa party co już powoduje powrót zapomnianych chorób, może nawet Polska wyjdzie z EU bo wielu wyborców Konfederacji nawet nie pamięta z dzieciństwa jaki był tu syf przed wejściem do UE, wtedy już Braun się postara o jak najlepsze kontakty z Białorusią i Moskwą, wszystko dlatego że Seba myśli że będzie miał niższe podatki (co i tak nie przekłada się automatycznie na wyższe pensje, zarobki). A człowiek coraz starszy, chciałby żeby Polska rozwijała się chociaż tak jak za Tuska i było stabilnie. Ech...
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
  • 44
pamiętam jak było przed UE i jaki był rozwój w Polsce, pamiętam kryzys z 2008 który nas prawie nie dotknął, dzięki polityce PO, pamiętam poziom inflacji w 2015, pamiętam zlikwidowanie obowiazkowej służby wojskowej, pamiętam możliwość aborcji w przypadku zagrożenia życia matki


@Kusher: ja też pamiętam. Co nie zmienia faktu że aktualnie nie zgadzam się z 90% ich postulatów, z którymi aktualnie idą do wyborów.
@wojtas_mks: @lucer piszecie, że się nic w tej materii nie zmieniło? Właśnie o ten gwóźdź w mózgu mi chodziło
Te kilka ciężarnych kobiet, które zmarły ostatnio z powodu opieszałości lekarzy (bo czekali aż płód obumrze sam), to wyjątki są i się nie liczą?
Te kilka ciężarnych kobiet, które zmarły ostatnio z powodu opieszałości lekarzy (bo czekali aż płód obumrze sam), to wyjątki są i się nie liczą?


@Kusher: Sam napisałeś, że winna jest opieszałość lekarzy, nie prawo.
. Z niewolnika nie ma wojownika, w tym wypadku żołnierza


@huudyy: i niby jak chcesz obronić się przed ruskimi jak nas zaatakują? Xd

Konflikt na Ukrainie przespałes? Nie masz telewizora? Google? Internetu?

Zabawne że kogoś od trepów wyzywasz, a raczej to ty zerową wiedzą się wykazujesz.
Weź to ogarnij, bo jak się to #!$%@? czyta, to aż ma się ochotę na przekór na nich zagłosować xD


@malinq: o #!$%@? xD zagłosuje na konfe na przekór nołnejmowi z internetu, ale go zaboli! XD
niby jak chcesz obronić się przed ruskimi jak nas zaatakują? Xd


@Ulfric_Stormcloak: oni nie moga sobie dać rady z Ukraina a mają wejść do nas? Weź ty się lecz. Wystarczy nie dopuścić, by ua przegrała wspierając ją każdym sprzętem jaki mamy, korzystać ze krew się leje za naszą granicą.
który nas prawie nie dotknął, dzięki polityce PO,


@Kusher: xDDDDDD ty z tych co uwazaja, ze pis daje 500+ z wlasnej kieszeni chyba.

I ja wiem co napiszesz - wtedy to bylo dobrze bo rzadzilo PO.
Ale juz obecne wskazniki typu niskie bezrobocie to jest zasluga tego, ze tak dobrze PO zrobilo ze 8 lat pozniej dalej dzialaja i PiS nie dal rady zepsuc.
Ale juz inflacja to wina PiSu. Wszystko
@Kusher ale tak czysto technicznie to warto wspomnieć, że służba nie jest zniesiona, polityka PO się zmieniła, więc obecnie nie ma szans na obniżanie inflacji, kiedy oni oferują wiedej rozdawnictwa niż pisiory, a aborcja w przypadku zagrożenia życia matki nadal jest legalna (co nie zmienia faktu, że przez zmianę dotyczaca chorego dziecka lekarze faktycznie mogą bać się ryzyka, co z kolei też jest głupie - z jednej strony mieliby odpowiadać za niewlasciwe
o #!$%@? xD zagłosuje na konfe na przekór nołnejmowi z internetu, ale go zaboli! XD


@mck14: po to napisałem "xD" na końcu, żeby żadnemu nieukowi nie przyszło do głowy branie tego dosłownie. Następnym razem zrobię Ci przypis mówiący o tym, że to żart który za pomocą hiperboli, wyraża uczucia towarzyszące czytaniu tych głupot xD
ja pamiętam jak było przed UE i jaki był rozwój w Polsce, pamiętam kryzys z 2008 który nas prawie nie dotknął, dzięki polityce PO, pamiętam poziom inflacji w 2015, pamiętam zlikwidowanie obowiazkowej służby wojskowej, pamiętam możliwość aborcji w przypadku zagrożenia życia matki,


@Kusher: 1 akapit a same półprawdy lol

1. kryzys 2008 nie dotknął silnie Polski bo polska była ledwie 4 lata po wstąpieniu do EU po 2004 i nie była