Wpis z mikrobloga

Po co takie gówno jak instagram, fb, wykop, yt, reddit etc. istnieje? tylko zerknę i już czuje się jak gówno co nic w życiu nie osiągnie
  • 16
  • Odpowiedz
  • 5
@MrMas ty myslisz ze te przyglupy co wstawiaja fotki jak to sa usmiechnieci na wakacjach w Grecji to podejmuja tylko dobre decyzje?
Oni wylacza aparat i wracaja problemy i nałogi, usmiechnieci sa tylko do aparatu.
  • Odpowiedz
@MrMas Polecam minimalizowanie spędzania czasu w socialach. Po usunięciu przeze mnie ig i ograniczeniu fb tylko do messengera dla kontaktu ze znajomymi zrobiło mi, że mam o wiele czystszą głowę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@gazozaur najlepsze jest to ze komórki używam w sumie tylko do dzwonienia i puszczania muzyki na yt, a i tak dostaje ataku paniki jak widzę babę ładniejszą odemnie
  • Odpowiedz
  • 0
@MrMas przecież większość zdjęć w socjalach jest retuszowana, na ulicy też zamykasz oczy jak zobaczysz ładniejszą babę od siebie? Nie porównuj się z innymi bo to droga donikąd ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MrMas: Właśnie w ten sposób działają social media, piękne zdjęcia, super auta, chwalenie się zegarkami (np. influencerzy) a za kulisami realne życie i zwykła szara codzienność, z którą sobie nie każdy radzi.
  • Odpowiedz