Wpis z mikrobloga

#dawidjasper co to za kurna dziwne uniwersum?
Dlaczego ludzie donejtują takie odpały? Ja rozumiem pomaganie ludziom. Dlaczego ludzie zachęcają go do patologicznych odpałów? Przecież to mógłby być pozytywny, nieszkodliwy gostek. Dlaczego nabijanie się z ludzi upośledzonych siętak sprzedaje? Czy to wina #friz, który zapoczątkował od strzelania karłami czy to wina #famemma, które wybiło sięna upodlonym alkoholiku z torunia?
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Adiog: serio nie znam, dzisiaj to zauważyłem na streamie od kolegi nitra i #!$%@? szok. Z jednej strony manager tego typa go nie upadla do zera, ae donejty namawiają ułomka do robienia odpałów. Sam manago potem też wali, że ma przeklinać, bo to się sprzedaje. Smutne. Meneli mi nie żal - niech zdychają, karłów mi nie szkoda, radzą sobie, frikfajteró mi nie szkoda, są głupi, ale kumająco robią, ale tutaj mamy
  • Odpowiedz
@kamillus: akurat taki jasper siedzial by w domu i zapadal w depresje. Odkąd wychodzi robić livstreamy z adamcym bardzo odżył. Jest pozytywna postacą raczej. Ma żółte papiery to prawda ale nadal lepsze życie niz 90% wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adiog - @kamillus: akurat taki jasper siedzial by w domu i zapadal w depresje. Odkąd ...
  • Odpowiedz
  • 1
@Adiog: ale mam wrażenie, że dałoby się to osiągnąć bez pchania w patologię. Tego ja bym sobie życzył. Olać zwierzęta co wysyłają 3zł żeby uposiek się upadlał.
  • Odpowiedz
@kamillus: a gdzie Ty widzisz tam patologiczne zachowania? Jasper od kiedy streamuje z Adamcym to widac jak mu to sprawia radosc. Normalnie pewnie siedzi w domu, ojciec go nie wypuszcza ze wzgledu na jego schorzenia, a tutaj Adamcy co by nie mowic o niego dba. Zabiera na jedzenie, kupil mu ostatnio bluze, zabral do wesolego miasteczka. Alkoholu tam w jego obecnosci nie ma.
  • Odpowiedz
Dlaczego nabijanie się z ludzi upośledzonych siętak sprzedaje?


@kamillus: Nie powiedziałbym, że jest to ''nabijanie się z ludzi upośledzonych'' oczywiście każdy widzi jaki jest Dawid, ale to raczej takie sympatyczne jest. Równie dobrze mógłby siedzieć przed kompem i nie mając otworzyć mordy do nikogo. Inną sprawą jest to, że tak naprawdę zachowania pewne na twittchu obrazują w jakim wieku naprawdę jest ta ich dorosła i dojrzała widownia
  • Odpowiedz
  • 0
@CezaryKlementowicz mam #!$%@? na co pieniądze wydają moi starzy, bo mieszkam sam od ponad 20 lat.
Zadałem pytanie dlaczego ludzi kręci upadlanie innych, bo to co widziałem to nakręcanie jaspera na odpały donejtem za 3 zł.
  • Odpowiedz
  • 2
@bartexx96 widziałem tylko szoty, bo mnie nie kręci oglądanie tego typu contentu i tak. Opiekun robi sporo rzeczy ok, ale potem szkoli bohatera, że ma dzieciom kazać #!$%@?ć i też czasami pod donejty nakręca patosytuacje.
Wewnętrznie dla widzów to pewnie jest zabawne, ale bohater tych streamow ma umysł 6 latka i za kilka lat będzie te wszystkie negatywne zachowania "dla śmiechu" powtarzać gdy za nim nie będzie już kamery i donejtow. Bo
  • Odpowiedz
@kamillus: Ale jakie negatywne zachowania? Jasper ma prawie 40 lat, pewnych rzeczy już się nie oduczy i jak był sam na swoich transmisjach to odwalał bardziej patologiczne rzeczy, czy to na Ome czy grając w gry.
Jest upośledzony i naprawdę ciężko czasem przewidzieć co zrobi, ale to też wynika z zaniedbań w wychowaniu niestety.
A co by o Adamcym nie mówić, to jestem w szoku że tak dobrze się nim opiekuje
  • Odpowiedz
  • 0
@CzatownikzCzatowni: możesz mieć rację odnośnie Adamcego, widziałem tylko, że czasami za mocno płynął z tym co durne luje wysyłali w donejtach. Ja najmocniej się czepiam, że ludzie są tak parszywi, że wysyłają upośledzonej osobie donejta za 3zł żeby zrobił coś szkodliwego. Z tym mam problem.
Temat znudzi się za kilka lat, nie będzie opiekuna,który by go hamował, a w umyśle dziecka zostanie to, że ludzie lubią jak kogoś dla śmiechu zwyzywa
  • Odpowiedz