Wpis z mikrobloga

Ostatni lajw majora i ostatnie minuty, Major mówi, że jedzie do domu, że pieprzy nagrywanie tu jak go okradają. Następnego dnia już się nie budzi. To zresztą nie było pierwszy raz, jak Major chciał się stamtąd wyrwać, już powtarzał to wielokrotnie i widocznie wodzirej uznał, że jest to nieodwracalne.

Teraz mi do głowy przychodzi taki motyw, jak w przypadku niektórych zabójców, którzy zabijali bo nie chcieli być opuszczeni. To mógłby być motyw chorej głowy. Czasami w takich przypadkach dochodziło nawet do kanibalizmu by ofiarę "zachować w sobie", by nigdy nie opuściła. Drugi motyw, czysto finansowy, skoro ja nie mogę na nim zarabiać to nie będzie nikt.

Spekulacje, ale prokuratura nic nie robi, więc coraz bardziej przybliżam się mimo wszystko do wersji, że nic nie było i się zerzygał we śnie i udusił bez udziału nikogo.

#kononowicz #patostreamy
abiandri - Ostatni lajw majora i ostatnie minuty, Major mówi, że jedzie do domu, że p...
  • 7
  • Odpowiedz
@abiandri: Tutaj to dupa ćpuna bolała, że Lechu więcej niż on zarabia i chciał wydrzeć kilka stów dla siebie. Nagrywali w letniej kuchni, budynku na tyłach działki i chodziło mu o główny dom gdzie miał norę, a nie Szkolną. Słabo ogarniasz.
  • Odpowiedz