Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, czy pracodawca może zmusić do wykonywania pracy która jest poza moim zakresem obowiązków? Od 3 miesięcy wykonuje prace człowieka z innego stanowiska (powiedzmy ze osprzęt do wykonywania jego pracy jest uszkodzony i on nie może tego zrobić ani nie może użyć mojego osprzętu) i nie mam z tego tytułu żadnych profitów typu większej premii itd.
#pracbaza #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A czy nie mógłbyś jak normalny człowiek porozmawiać o tym z pracodawcą postawić jakieś ultimatum itd.. Nie rozumiem ludzi którzy myślą że im się coś należy a nawet nie spróbują o cokolwiek zawalczyć. Po pierwsze żaden pracodawca nie da ci podwyżki z tego powodu że coś tam robisz, jedynie z tego powodu że coś robisz i poszedłeś się zapytać o podwyżkę taka kolej rzeczy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: musi to być zgodne ze stanowiskiem pracy. Więc jeśli siedzisz w IT to nie możesz być sprzątaczka czy kimś od segregacji dokumentów.
Wiem bo przechodziłem batalię z moim pracodawca. A firma niezła bo kilkadziesiąt tys pracowników. Sprawa rozchodziła się o zakres obowiązków, do których miałem kompetencje i wiedzę,ale po roku powiedziałem że albo awans albo od teraz robie tylko to co mam w opisie stanowiska na upie.
Kilka miesięcy tak
  • Odpowiedz