Wpis z mikrobloga

mam myśl.

Jeśli osoby aseksualne mogą zawierać związki małżeńskie, ponieważ lubią kogoś w sposób nieseksualny, to czy osoby homoseksualne mogą poślubić płeć przeciwną, ponieważ lubią ją w sposób nieseksualny?

Czy nie byłoby to dziwne? Cześć, jestem gejem, ale jestem żonaty z moją przyjaciółką Kasią. Tak, czasami uprawiamy seks, bo ona tego potrzebuje, ja i tak wolę #!$%@?.
#pytanie #przemyslenia #lgbt
  • 10
@masz_fajne_donice: trudno powiedzieć troche nie wyobrażam sobie seksu, wyobraź sobie że ruchasz grubego owłosionego typa to tak sie czuje pewnie gej ruchający kobiete z ogolonymi nogami i innymi atrybutami fizycznymi kobiecości, musiałby sie naćpać jakąś viagrą i patrzeć w góre żeby się przemóc ale to pewnie też zależy od osoby niezła rozkmina
gej ruchający kobiete z ogolonymi nogami i innymi atrybutami fizycznymi kobiecości,


@morgiel: Słyszałeś o fembojach i twinkach? Chociaż może ich lubią tylko bi, nie wiem.
@masz_fajne_donice: w sumie nie byłbym zaskoczony gdyby takich udawanych małżeństw było sporo, bo presja rodziny, bo ktoś się boi powiedzieć, że jest gejem, bo chce mieć rodzinę i dzieci, bo tak wygodniej, a mąż wyskoczy czasem na jakiś seks z facetem na boku, opcji jest wiele, a w sumie nic nikomu do tego, jeśli to była decyzja dwóch dorosłych osób i im to odpowiada to co komu do tego?
@R187 to też albo laski z #!$%@? gdzie czasami naprawdę wyglądają jak kobieta i nie ma opcji żebyś rozpoznał ogólnie orientacja to płynna sprawa nikt nie jest 100% hetero ani homo
@morgiel: @masz_fajne_donice Pytanie ile jest osób takich w 100% homo, część ludzi jest w spektrum i na przykład wolą chłopa ale sypiają z kobietami albo odwrotnie. Kiedyś byłem na reddicie dla biseksualistów i właśnie wielu chłopów miało dziewczyny które zdradzali z facetami. W starożytności taka forma "homoseksualizmu" była przeważnie akceptowana.

W necie kiedyś czytałem historie typu przespałam się z kumplem gejem, na ile prawdziwe to nie wiem, ale myślę że proceder
@morgiel: @masz_fajne_donice Prawackie gadanie, że złe lewaki przerabiają ludzi na gejów i lesbijki jest głupie ale jest w tym cień prawdy, jak ktoś był w spektrum kiedyś to zawsze wybierał związki hetero i żył jak heteryk nawet jeśli bardziej mu się podobała ta sama płeć, a teraz część osób w spektrum żyje jak osoby homoseksualne po prostu.
@janciopan: o to to właśnie niedawno też o tym myślałem, przez to że teraz w ogóle się więcej mówi o orientacjach ludzie sobie nawet to uświadamiają że mają taką nature