Wpis z mikrobloga

Czy ktokolwiek mógłby mi wyjaśnić, dlaczego o konfederacji mówi się "katoliccy zamordyści"? Tylko beż tekstów, że jesteś trollem czy czymś takim. Pytam serio, kiedyś na nich głosowałam, chyba w 2015 roku, ale potem pojawiło się mnóstwo takich tekstów i sobie odpuściłam wybory całkowicie. Ale chce zmian. PiS to wiadomo, afera za afera i się ich brzydzę, lewica to większości same głupie baby mam wrażenie...
Jakby ktoś mógł podesłać też jakieś linki, czy prasówki będę wdzięczna.
#polityka #pis #konfederacja #wybory
  • 8
@Roche:
0) Od czasów JKM pojawiały się wypowiedzi pokazujące niekoniecznie związek z rzeczywistością/nauką - m in poglądy przechodzą przez łóżko, etc. Bliżej prawego zamordyzmu.
1) skręt zaczął się, gdy weszli w koalicję z jednoznacznym katolibanem pokroju Płodek czy Narodowych-Socjalistów Bosaka
2) Kolejnym krokiem (dla mnie ostatecznie zrywającym relację z Konfą), była gra pod Brauna i Bosaka w prawyborach prezydenckich.
3) Milion wypowiedzi ich kandydata na prezydenta o Bogu itd xD
4)
@Roche: ponieważ ich liderzy podpisali się pod aktem konfederacji w, której "zawierzają swoje życie prywatne i ZAWODOWE Jezusowi chrystusowi, królowi Polski" Mentzen w jakimś wywiadzie wspominał też, że chciałby kary więzienia za aborcje, Bosak ma żone z Ordo iuris, którego poglądy dość mocno przenikają się z poglądami konfederacji oba te podmioty chcą wypowiedzieć konwencje Stambulską, która zapobiega przemocy domowej, Bosak stwierdził, że w sądach powinni zasiadać sami katolicy, a prawo chce
Pobierz gardzenarodowcami - @Roche: ponieważ ich liderzy podpisali się pod aktem konfederacji...
źródło: IMG_1786
@pyra_wykop:
0) To prawda, są badania na ten temat.
1) ??? Katolickie jest wchodzenie w koalicję? Poza tym Godek wyrzucili.
2) Jest zakaz bycia katolikiem?
3) Powielasz punkt 2)
4) Wolnościowy postulat poszerzający prawa

Jedyne co Konfederacja ma prokatolickiego w swoich poglądach to jest właśnie zakaz aborcji, ale tutaj należy dyskutować, czy jest to katolicki postulat, czy po prostu słuszny, jeżeli ktoś uważa aborcję za zabójstwo.
1) ??? Katolickie jest wchodzenie w koalicję? Poza tym Godek wyrzucili.

2) Jest zakaz bycia katolikiem?

3) Powielasz punkt 2)


@OskarDw: Odpowiedziałem OPowi, dlaczego konfiarze są katolickimi zamordystami. Potwierdzasz to. W czym problem?

4) Wolnościowy postulat poszerzający prawa


@OskarDw: Dla mnie zakazy nie są wolnościowe. Ale wiem, że pseudo-kuce lubią być trzymane za mordę pod płaszczykiem "Wolności"