Wpis z mikrobloga

Lewica - skrajne pomysły z lewej dupy
Konfederacja - skrajne pomysły z prawej dupy
PiS - wiadomo
KO/PO - no też wiadomo.

Na kogo zagłosować? Ja prawdopodobnie oddam głos na KO. Dlaczego? Bo jakakolwiek skrajność jest toksyczna. Człowiek poleciał na te ośmiorniczki i zegarki no i wpadł w pisowskie bagno. Choć rządy Platformy strasznie mi się nie podobały, to muszę przyznać jedno - był wtedy spokój i stabilizacja.

Tego spokoju i stabilizacji chcę. Znowu.

Co więcej. Zarówno Lewica jak i Konfederacja mają po drodze... z PiSem. Będą głosować, ale nie będą się cieszyć. Lewica jeśli chodzi o rozdawnictwo, a Konfederacja jeśli chodzi o katozamordyzm (Sławuś już to zapowiedział).

Tylko PO jest niestety twardą kontrą dla PiSu, bo są na wojnie od dawna.

Dość rządów frustratów. Lewica - frustracja macicy. Konfederuskie, sfrustrowane kuce.

Politycy kradli, kradną i będą kraść. Wszyscy po równo, a jedyne co teraz próbują zrobić, to dorwać się do koryta. I ja to rozumiem. Jednego chcę w zamian - dajcie mi żyć w spokoju i po swojemu.

#wybory #polityka #neuropa #konfederacja #bekazpisu
  • 8
@Sangreal: mam nadzieję, że za kilka lat temat polityki zniknie ze stołów. znowu będzie można nie głosować


@pyra_wykop: to znowu będziesz miał powrót oszołomów typu PiS. Przypominam, że PiS wybrało wszystkim dosłownie około 20% osób posiadających prawo głosu xD

Polacy nie interesują się Polityka, a potem pokaczu_fejs.jpg
Choć rządy Platformy strasznie mi się nie podobały, to muszę przyznać jedno - był wtedy spokój i stabilizacja.


@Sangreal: Platforma rządziła w nieporównywalnie lepszych czasach, PIS w drugiej kadencji miał covida, a zaraz po tym wojnę.

Jestem bardzo ciekawy jak w takiej sytuacji poradziłaby sobie platforma (nie twierdzę, że gorzej) ale na pewno inaczej.
@Sangreal Nasza Lewica nie jest skrajną partią, na zasady Europejskie to zwykli socjaldemokraci z zieloną nutką, to co napisałeś to zwykła manipulacja.
@Njal: nie mają władzy to się dobrze kryją.

To samo Konfederacja. Schowali Korwina i Brauna a na salonach bryluje Sławuś TikToker. Ani słowa o zamordystycznych zapędach, z którymi się NIGDY nie kryli.

Niby chodzi TYLKO podatki xD
@Sangreal: Też mi się nie podoba to że nigdy nie byłem fanem PO a teraz uważam że PO jest najbardziej kompetentne do rządzenia. I jest szansa na powstanie rzeczywistej konfederacji czyli wszystkie partie od lewa do prawa łączą się w imię wspólnych celów przez co istnieje szansa że idiotyczne/radykalne pomysły nie zostaną zrealizowane. Jako trzecia siła paradoksalnie najmniej szkodliwa jest partia PSL i Hołowni w sensie najbardziej bezbarwni i centryczni ale