Wpis z mikrobloga

Za tydzień/miesiąc, gdy temat pogrzebu ucichnie, jaki sens będzie miało śledzenie i oglądanie szkolnej? Przecież te kukły, które w ostatnim czasie kręcą się przy kononie to zwykłe, proste żule bez żadnego potencjału humorystycznego. Oglądanie ocenzurowanych filmów? Kogo to ma interesować/śmieszyć?

Przecież to teraz nie ma żadnego sensu.

#kononowicz #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: będzie masa atrakcji. Skończy się koszenie trawki, to będzie grabienie liści, a później odśnieżanie. No i jeszcze jabłka będą spadali na daszek po drodze.
  • Odpowiedz
  • 2
Już od jakiegoś roku, i to co najmniej nie miało żadnego.


@Wszebor: myślę, że część "widzów" miała nadzieje na powrót majora do konona itp. ale teraz taka łapanka żuli i podsyłanie ich do konona jest zupełnie nieśmieszne, te kukły nawet nie są sympatyczne, po co to oglądać?
  • Odpowiedz
@Wszebor oj juz wiecej jak rok. w szkolnej siedzialem od czasow Niemieckiego, skonczylem się interesować jakieś 2 lata temu e.w cos obejrzałem jak byly wieksze dymy ale tak to stypa. Konon też zdaje mi się że ma już dość... i chyba za długo już nie pociągnie, gorzej jak teraz to wyglądał tylko po szpitalu
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: Teraz wlaśnie mogą być dymy. Szansa nie jest jakaś wielka, ale mogą winnych zjebów targać po sądach za przyczynienie sie do śmierci strusia. Nie będzie wholesome otwierania paczek czy czytania listów (szczególnie, że to, że wersalka pozostanie już pusta dla jego bo wojtek sie wyniósł z belwederu na stałe na pewno konona dotknie, co w jego stanie nie wróży zbyt dobrze, ani jego bezpośredniemu, ani długotrwałemu zdrowiu), ale może będą
  • Odpowiedz
@xyz_xyz: No wiadomo, dlatego napisałem "co najmniej". Ale w początkowych latach lateksowego panowania jeszcze od czasu do czasu dało się coś obejrzeć. Jeszcze przez jakiś czas wleciała rzadko bo rzadko nawet jaka Kononoskopia.
  • Odpowiedz
@shejesa konon za tydzien max będzie miał to w dupie, i teraz pewnie wył na zawołanie. dymy moze jakieś beda z prokuratura ale większość bedzie się dziala na offline'ie wiec, nie. szkolna to konon + major i dymy e.w konon z geremkiem i paczkami tez byl do ogladania ale to co teraz sie dzieje to nedza.
  • Odpowiedz