Wpis z mikrobloga

obejrzałam stories fagaty, po co ona cały czas wybaczała temu typowi i do niego wracała skoro był taki „okropny”? xd w pewnym sensie sama godziła się na takie traktowanie, nie rozumiem jak można być tak naiwnym. Jestem ciekawa ile rzeczy z tego co powiedziała jest prawdą …
ps. karma zawsze wraca. ¯\(ツ)/¯ #fagata #famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@Suczkiwszystkietakiesame: oby takie sytuacje spotykaly tylko takie szony jak ona bo na inne traktowanie sobie nie zasłużyła. Dobrego człowieka #!$%@?ła psychicznie to się trafił jakiś cham który dojechał ją i tyle. Równowaga w przyrodzie musi być, ile krzywdy narobisz tyle do Ciebie powinno wrócić. Tak samo z dobrem
  • Odpowiedz
@Suczkiwszystkietakiesame: @ZwyklyRoman @kolorowe_jarmarki @Daddy2137 @ziko100
Zerwanie ze Stuu-Lamet na ig jaki to on straszny a ona biedna i pokrzywdzona
Kamerzysta-To samo plus zarzuty o pedofilie i masę innych
Teraz-Znowu robienie z siebie ofiary

Jak dobrze wiemy w pierwszych dwóch przypadkach nie była święta a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że to ona była złą osoba dlatego w tym wypadku nie zdziwię się jak za pół roku czy rok wyciekną jakieś
  • Odpowiedz
@kolorowe_jarmarki: będę adwokatem diabła, ale jak sam sobie pozwalasz na to, by cię bili, to sorry, ale pozwalasz na to. Mi gdyby ktoś tak odwalił, to bym się odwrócił na pięcie i wyszedł. PRZESTAŃCIE ZWALAĆ SWOJE BEZPIECZEŃSTWO NA KOGOŚ INNEGO.
  • Odpowiedz