Wpis z mikrobloga

@stanley___: sam nie mam telewizji więc po przeczytaniu aż poszedłem do sąsiadki zobaczyć na VOD fakty. Super. Widać, że Konfederacja jest jedyną siłą spoza układu. Coś tam jechali po Braunie i pokazali jak mówi:
"Stop ukrainizacji Polski".
Na to moja sąsiadka: "dobrze mówi".
  • Odpowiedz
  • 97
@eldarel: Pokazali Brauna jak zniszczył mikrofon i głośnik na niemieckiej konferencji ds. holokaustu po tym jak szkop wylewał pomyje na Polskę.
Gnoje z TVN niedawno wspominali o tym w faktach ale ani słowem nie powiedzieli dlaczego tak zareagował i co można było usłyszeć na tym zebraniu - tylko przestawili Brauna jako furiata.
  • Odpowiedz
Pokazali Brauna jak zniszczył mikrofon i głośnik na niemieckiej konferencji ds. holokaustu po tym jak szkop wylewał pomyje na Polskę.


@stanley___: W sensie, pokazali jak Klaun niszczy własność prywatną i stosuje cenzurę prewencyjną więc są źli? XD
  • Odpowiedz
@stanley___: Widzę, że główne hasło konfiarzy nadal be zmian: "Ważne, że lewaków boli dupa"

To już mniej gardzę elektoratem pisu bo ci przynajmniej mają proste pobudki, a nie #!$%@? o niskich podatkach i wieczne szpagaty w tłumaczeniu cynika Mentzena.
  • Odpowiedz
@eldarel: Pokazali Brauna jak zniszczył mikrofon i głośnik na niemieckiej konferencji ds. holokaustu po tym jak szkop wylewał pomyje na Polskę.

Gnoje z TVN niedawno wspominali o tym w faktach ale ani słowem nie powiedzieli dlaczego tak zareagował i co można było usłyszeć na tym zebraniu - tylko przestawili Brauna jako furiata.


@stanley___: Bo braun jest furiatem xD

Nie pierwszy raz niszczy czyjeś mienie bo tak mu poglądy
  • Odpowiedz
@stanley___: Co dokładnie było na tym wykładzie?


@Moon_Dancer: typ #!$%@?ł faktycznie jakieś antyposlkie tezy o winie Polski itp. Problem w tym, że Braun dzieli "antypolaków" na tych fajnych i niefajnych. Np braunowi już nie przeszkadza jak AfD obwinie całkowicie Polskę o wybuch II wojny światowej XD
  • Odpowiedz
@stanley___: Podoba mi sie to ze kuce już nawet nie udają, ze chodzi o jakaś wolność czy merytoryczny program. Najważniejsze to zrobić komuś na złość?
  • Odpowiedz
tylko przestawili Brauna jako furiata.


@stanley___: Może gdyby to była taka jedyna jego akcja, ale po wynoszeniu choinki z sądu to jak mają go przedstawiać?
  • Odpowiedz
@stanley___: bo jest furiatem i oszołomem. Od wymierzania sprawiedliwości państwo ma narzędzia. A nie szeregowy poseł będzie podejmował decyzje co komuś wolno mówić a co nie. Gotowanie żaby, a jak nie daj Boże zdobędzie władze to jak ktoś będzie mówił coś co się Braunowi nie spodoba to myk do paki i taka to wolność słowa wg. konfederatów
  • Odpowiedz
@stanley___: i mają rację. Braun to debil, szczerze liczyłem, że konfederacja się odetnie od niego i JKM. Bierzesz takich ludzi na listy to będziesz się tłumaczyć za ich odpały. Mam nadzieje, że Braun zostanie pociągnięty do odpowiedzialności jak straci immunitet. On zachowuje się jak drechol z immunitetem.
  • Odpowiedz
  • 1
@stanley___ mnie tam rozbawiło jak śmiali się z tego że konfa weźmie pieniądze na obniżanie podatkow z tego co obiecują rozdać inne partie, no ogólnie to jest komedia gdyby nie to że nikt się nie śmiał z tych innych skąd oni wezmą na swoje :/
  • Odpowiedz