Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki znające Poznań. Zwracam się do Was z pytaniem. Mianowicie dostałem bardzo dobrą ofertę pracy ze szpitala w Poznaniu na ul. Juraszów 7/19. Problem w tym, że Poznania w ogóle nie znam, nigdy w nim nie byłem i pochodzę dość daleko od tego miejsca. Czy możecie mi podać na jakie dzielnice Poznania zwracać uwagę odnośnie szukania kawalerki na wynajem żeby była właśnie gdzieś w obrębie tego szpitala? Mam prawo jazdy, ale dobrze by było gdybym mógł dochodzić tam do pracy na pieszo. Całość opłat wynajem plus opłaty chciałbym żeby zamknęły się w granicach do 2500 zł/msc.
#poznan #wynajem #mieszkanie #praca
  • 5
@JonasKahnwald: Jeśli chcesz dochodzić pieszo to najbliżej masz osiedle Winiary, Piątkowo i Strzeszyn. Ogólnie tam dojeżdża tramwaj 11 i 99, 11 jeździ przez Winiary, Centrum, Łazarz i Górczyn, a 99 tylko do Centrum. Jeśli masz samochód to Strzeszyn jest najbardziej samochodowy i masz obok trzy jeziora.
@JonasKahnwald: winiary, lub bliskie piątkowe bedzie dla ciebie najlepsze. Na piątkowskiej niedawno skończyli budynek wyłącznie pod wynajem, wiec pewnie dałbyś rade w tej cenie tam coś znaleźć i byc pierwszym najemcom. Chociaż pieszo to pewnie bedzie z 15 minut.
Natomiast jeśli bedziesz szukał na piątkowiej to na bliskim - inaczej ci bedzie nie po drodze. Winogrady odradzam bo bedziesz mial daleko.