Wpis z mikrobloga

No nie wyczymie zaraz xD

Zamówiłem w tamtym miesiącu pewną rzecz na allegro, chciałem fakturę na nią i mi nie wysłali. Napisałem do nich to mnie zlali. Wystawiłem negatywa i za kilka chwil odpisał mi ziomeczek, że to nie on, to na sortowni zginęło, powinna być w paczce bla bla bla. To ja zlałem temat, bo co mnie to gówno obchodzi xD I ja nie wiem, jestem prostym człowiekiem, ale IMO jakby ten ziomek napisał, że sorry i proszę podać dane do faktury to z miejsca bym anulował negatyw i nareczka strzałeczka.

No i dzisiaj jakaś baba mgr inżynier od mailów do mnie z wyrzutem, że JAK ŚMIEĆ MOŻE ŚMIEĆ WYSTAWIAĆ NEGATYW NO PROSZE JA WAS NO CO WAM TO DA, NO CO WAM TO DA??!!!

xD

A ta faktura to już mi nie jest potrzebna, bo wszystko już poszło do księgowej ¯_(ツ)_/¯

#allegro #jdg #dzialalnoscgospodarcza #januszebiznesu #logikarozowychpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
A ta faktura to już mi nie jest potrzebna, bo wszystko już poszło do księgowej ¯(ツ)


@Mega_Smieszek: Fakturę możesz zaksięgować do 3 miesięcy od jej wystawienia, więc możesz dorzucić jej do kolejnych dokumentów tym razem za czerwiec.
  • Odpowiedz
@Xuzoun: Chłopie, jakie coś ekstra? Albo sobie coś wymyśliłeś i nie prowadziłeś nigdy działalności, albo dajesz się po prostu dymać. Tu nie ma żadnej różnicy w księgowaniu jak jesteś na KPiR. Bylebyś tylko dostarczył fakturę do trzech miesięcy. Fantazja wykopków nie przestaje mnie zadziwiać.
  • Odpowiedz