Wpis z mikrobloga

Drugie podejście do kupna, co sądzicie o tym
https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-rockrider-explore-540-29/_/R-p-329414
Aktualnie za 3799 i ma powietrzny amor 120mm skoku sztywne osie Boost, minusów nie podoba mi się ta nakładka maskująca linki na ramie i znowu 1x10 Deore, nie umiem znaleźć w tej klasie roweru który by miał chociaż te 2x11 a najlepiej 3, a jak coś jest to znowu słabszy amor i reszta.

#rowery #rower #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Wilson2231: Hałdy, las, a jak zaoszczędzę na bagażnik rowerowy to i góry bo mieszkam w okolicach Beskidu Śląskiego, po asfalcie tyle co jakiś dojazd gdzieś, na pewno nie żadne skakanie na skate parku xD 180cm wzrostu około i 90kg wagi
  • Odpowiedz
@przodowyryl: Mam go od zeszłego roku - dla mnie super za tę cenę. Tylko uważaj na widelec - do części z nich wsadzają Suntoura, a nie RSa, który jest w opisie (a RS ponoć lepszy). Duży wątek na jego temat jest na forum rowerowe porady.
  • Odpowiedz
  • 0
@under4095: byłem w Decathlon i przymierzylem się do niego + przejazd po sklepie, bardzo mnie przeraża fakt że na najniższym biegu nie czuć oporu zbytnio i mam wrażenie że będę jechać z 25km/h
  • Odpowiedz
  • 0
Kupiłem jednak XC 100, Deore 1x11 i brakuje mi jednak przełożeń, nie jest to powód żebym miał zmienić rower lub go oddać ale będę coś kombinować w przyszłości
  • Odpowiedz