Wpis z mikrobloga

#flowers24 #opinie

Heja Mireczki! Flowers24 - ktoś wysyłał może kwiaty przez nich? Jeśli tak, to dajcie jakieś opinie na ich temat.

EDIT dla pewności wrzucam logo Flowers24. Tych kwiaciarni internetowych jak psów w parku, a prawie każda ma w nazwie Flower coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moser - #flowers24 #opinie 

Heja Mireczki! Flowers24 - ktoś wysyłał może kwiaty prze...

źródło: flowers24 opinie

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Mój niebieski jak jest w pracy, a pracuje za granicą, to wysyła mi kwiaty przez Flowers24. W jego opinii muszą być pewnie dobrzy, bo to straszny maruda jest i jakby coś spieprzyli, to zaraz by musiał się tym podzielić ze światem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A że nigdy nie słyszałam, żeby narzekał na Flowers24, żadnych negatywnych opinii, etc. więc pewnie trzymają przyzwoity poziom realizacji. Oczywiście chodzi tu o
  • Odpowiedz
Heja Mireczki! Flowers24 - ktoś wysyłał może kwiaty przez nich? Jeśli tak, to dajcie jakieś opinie na ich temat.


@Moser: ja wysyłałam przez flowers24 kwiaty mamie na urodziny, jak siedziałam w pracy w UK. Zamówienie złożyłam przez stronę, wybrałam bukiet, zapłaciłam blikiem, dwa dni później był u mojej mamy kurier z flowers24. Tak więc generalnie w porządku, moja opinia pozytywna, nie mam się w zasadzie do czego przyczepić.
  • Odpowiedz
@Moser: z racji mojej pracy (spedytor międzynarodowy) zdarzyło mi się korzystać z kwiaciarni internetowych, a w szczególności właśnie Flowers24 (wcześniej Florist24) wielokrotnie przy różnych okazjach - dzień matki, babki, ale też urodziny różowej i różnego rodzaju rocznice. No i w zasadzie za każdym razem było w porządku, raz jedynie opóźnienie kuriera Flowers24, ale to w zasadzie wyjątek potwierdzający regułę, że jest dobrze.
  • Odpowiedz
Mnie się zdarzało od czasu do czasu korzystać z usług kwiaciarni wysyłkowych, ale no niestety – trudno trafić na dobą i rzetelną, bo część z nich wyszła chyba z założenia, że jak klient nie widzi co wysyła, to do niego nie dotrze co otrzymała osoba obdarowana ;/ a że pracę mam jaką mam to czasem wyjścia nie ma i tak trafiłem w końcu na flowers24 i to był strzał w 10! Generalnie
  • Odpowiedz
Ja co prawda dopiero pierwszy raz korzystałem z usług flowers24, niemniej bardzo mi się podoba jak to funkcjonuje, stąd moja pozytywna opinia – szybkie złożenie zamówienia, wskazanie adresu i daty i gotowe. U mnie akurat nie kwiaty, a jeden z zestawów upominkowych za drobną przysługę – nie wiem czy sam umiałbym skomponować taki kosz, jak ten z flowers24, a już a już wątpię, czy udałoby mi się go tak ładnie zapakować. No
  • Odpowiedz
Z racji tego, że spora część mojej rodziny mieszka za granicą, dość często korzystam z tego typu usług i niemal zawsze są jakieś problemy. A raczej były dopóki przypadkiem nie trafiłem na flowers24, gdzie okazało się, że można dostarczyć kwiaty lub upominek szybko, zgodnie z planem i bez ściemy. Zacznę od bukietów, bo one faktycznie sprawiają najwięcej trudności – w przypadku flowers24 bukiety wyglądają tak, jak na zdjęciach poglądowych, nie są przerzedzone
  • Odpowiedz
Dobra, Mireczki, na podstawie Waszych opinii o flowers24 postanowiłem dać ostatnią szansę kwiaciarniom wysyłkowym i skorzystać z flowers24 właśnie. Od razu zaznaczam, że nigdy wcześniej nie korzystałem z ich usług, a za moją opinię o tego typy usługach odpowiadają zupełnie inne kwiaciarnie – szkoda gadać. Niemniej, zbliżała się okazja, dosyć ważna i niestety nie mogłem być na miejscu, a podobnie jak u poprzednika – jubilatka stacjonuje za granicą, więc kwiaty z kwiaciarni
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o flowers24 mam bardzo podobną historię i bardzo podobną opinię – korzystałem już z opcji poczty kwiatowej u nich kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłem. To co dla mnie najważniejsze, to żeby bukiet faktycznie wyglądał jak ten na zdjęciu, a nie był zlepkiem rachitycznych badyli, a to niestety kilka razy się zdarzyło w innych kwiaciarniach. W przypadku flowers24 moja opinia jest niezmienna – świetna obsługa, dobra organizacja, kwiaty zawsze na
  • Odpowiedz
Widzę, że sami mężczyźni się wypowiadają, to dorzucę swoją opinie o Flowers24 oczami kobiety :) Tak się akurat zdarzyło, że nie mogłam przyjechać do mamy w dniu jej urodzin, a wiadomo, że następnego dnia to już nie to samo – wiec w ramach tego uznałam, że wyślę jej bukiet kwiatów – niespodziankę, żeby łatwiej jej było z tym, że mnie nie będzie. Sugerowałam się Waszymi opiniami o flowers24, bo miałam też na
  • Odpowiedz
Ja co prawda nie kwiaty, ale kosz prezentowy, a w zasadzie kuferek posyłałam znajomej i mam podobne odczucia do Twoich. Też sugerowałam się opiniami o flowers24 zarówno tutaj, jak i na innych forach i cieszę się, że im zaufałam, bo ryzyko wpadki było minimalne. A tak, wszystko się udało, obdarowana osoba szczerze wzruszona, kuferek ze słodkościami zrobił super wrażenie. Pewnie następnym razem skuszę się na jakiś bukiet od flowers24, ale to pewnie
  • Odpowiedz
Moja opinia o Flowers24 nie będzie może jakaś bardzo odkrywcza, ale może akurat komuś się przyda na przyszłość. Zasadniczo jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi, jak i z przysłanych kwiatów, całość jest naprawdę na wysokim poziomie. Szczerze mówiąc czytając Wasze opinie o flowers24 miałem jako takie pojęcie jak to będzie wyglądać, ale zawsze jest ta odrobina niepewności, czy wszystko na pewno będzie ok. I tu faktycznie się nie zawiodłem, bardzo fajnie mają
  • Odpowiedz
Właśnie odebrałem telefon z podziękowaniami od osoby, której wysłałem kwiaty za pośrednictwem Flowers24, więc powiem Wam, że warto dla takich ochów i achów :) Generalnie pierwszy raz korzystam z usług kwiaciarni wysyłkowej, tym samym to moje pierwsze doświadczenie z Flowers24 ale wiem, że będę do nich wracał i uważam, że należy im się porządna opinia. Superproste zamówienie, intuicyjna strona, piękne kwiaty i cała oprawa związana z wręczaniem – ogólnie cud miód. Do
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki za wszystkie opinie o Flowers24. Od siebie wrzucam kilka linków do pomocnych wątków z opiniami o nich.

https://forum.gazeta.pl/forum/w,252761,176263618,176263618,Flowers24_opinie.html
https://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/opinie-o-flowers24-potrzebne,3932334/
http://www.opinia.fora.pl/opinie-o,3/opinie-flowers24,67.html

Jeśli macie inne linki z opiniami o Flowers24 to podsyłajcie. Może się komuś przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz