Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia

#damskiprzegryw istnieje. #przegryw się oburzą, ale szeroko pojęte życiowe przegrywanie może przydarzyć się też dziewczynom. Są różnice, wiadomo. Przegrywy nie dostają tych słynnych ofert na seksy od oblechow na Tinderach xD Ale czy to zaleta, no tak średnio bym powiedział.

Tak jak Julki patrzą na top tier facetów, tak część tagu patrzy na kobiety przez pryzmat Julek z insta. A przeciętna kobieta tak nie wygląda, i potem jest problem, bo duma nie pozwala polajkowac na tinderze laski, która odstaje kanonem od fałszywego obrazu z social mediów.

Plus przegryw to nie tylko brak partnera, ale też samotność, depresja, i masa innych problemów.
  • 35
  • Odpowiedz
potem jest problem, bo duma nie pozwala polajkowac na tinderze laski, która odstaje kanonem od fałszywego obrazu z social mediów.


@Chce_pogadac: Chyba coś Ci się pomyliło, bo na tinderze faceci lajkują ponad 50% kobiet, a kobiety tylko 7% mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Chce_pogadac: to chyba twoje myślenie życzeniowe współczesna przeciętna kobieta nie chce przeciętnego faceta statystyki tindera czy ocupida idealnie to pokazują. Żyjemy w globalnej wiosce i kobiety mają zbyt duży wybór aby było tak jak piszesz
  • Odpowiedz
@razem: ale piertolisz głupoty xD moja kuzynka która dosłownie wygląda jak barbie jest z kolesiem który wygląda jak ogr, mój były ważył 3 razy tyle co ja , to raczej faceci swoje wysokie wymagania przypisują kobietom, plus masz ten przywilej że ogólnie polki ukrianki Rosjanki są uważane za najpiękniejsze kobiety świata więc masz rozberbelone oczekiwania wobec kobiet bo są poprostu nieproporcjonalnie piękne w stosunku do tutejszych facetów, wierz że polka czy
  • Odpowiedz
@damienbudzik: mieszkałam w Niemczech 5 lat i podbijali do mnie tacy faceci jakich w Polsce nawet nie ma , dosłownie modele jak na polskie standardy blondyni umiesnieni po 190 , szczęka jak kwadrat okazy germańskiego zdrowia
Ty mieszkasz w polskim buraczkowie to facet który lekko o siebie zadbal to już dla was oski
Postawić was molo byle jakiego młodego Niemca i można się tylko pośmiać
  • Odpowiedz
@Linnior88: Mieszkałem w Anglii, zwiedzałem Niemcy i wcale nie zauważyłem jakichś dużych różnic w kwestii wyglądu kobiet. Jakieś tam różnice są, powiedziałbym że w Anglii przeciętna kobieta to jest 4.2/10, w Niemczech 4.5/10, a w Polsce 5/10.
Ale nadal Polka 2/10 nie będzie ładniejsza od przeciętnej Niemki, a gdzie tam do modelki.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: bo wszystkie ładne laski jakie widziałeś w Niemczech to były polki Rosjanki turczynki , których jest tam pełno
Ale fakt faktem w Polsce to głównie kobiety są piękne na zachodzie głównie faceci, dlatego w takiej Polsce czy ukrianie łysy czerwony facet z piwkiem obsmiewa normalnie wyglądające kobiety xD
  • Odpowiedz