Wpis z mikrobloga

@hyaku_x3: jeśli chodzi o ten typ programów?
Ślub od pierwszego wejrzenia Australia i Miłość jest ślepa.
A poza tym kryminał, thriller, fantasy, s-f.
  • Odpowiedz
@Olostro: w Grze o tron? To jeden z najlepszych seriali fantasy :) z świetnie napisanymi postaciami i genialną grą aktorską. I nie bez znaczenia dla potęgowania emocji było też uśmiercanie głównych bohaterów. Całość zakończyła się tak naprawdę happy endem dla Westeros ale jak się okazało, to nie takiego zakończenia oczekiwała część widowni ;) Więc było też jeszcze trochę szumu przez jakiś czas po zakończeniu historii. To naprawdę bardzo dobrze skonstruowany serial
  • Odpowiedz
@Karynka2_0: Seriale w klimacie innej epoki to nie dla mnie. Wielu, którzy oglądali grę o tron twierdzi, że nic w niej nie ma niesamowitego. Dla mnie to były seriale skazany na śmierć, breaking dead, Gomorra, dom z papieru nie znam lepszych od tych a Ty znasz?
  • Odpowiedz
@Olostro: zależy kto co lubi :) ja akurat lubię fantasy czy klimat dawnych epok ale ogólnie raczej mało oglądam. Z wymienionych przez Ciebie, to Dom z papieru tylko widziałam i mi się podobał. Jednym z moim ulubionych seriali póki co jest Alchemia Dusz ze względu na humor, który akurat mocno przypadł mi do gustu. No i ze względu na klimat fantasy. Ale to koreańskie kino i pewnie nie każdemu się spodoba
  • Odpowiedz