Wpis z mikrobloga

Im jestem starszy tym bardziej gardzę policją.

- Chowanie radiowozów i samego siebie za płotami, banerami, słupami i żywopłotami niczym jakieś pozbawione godności istoty.
- Umarzanie wszelkiej maści kradzieży.
- Pretensjonalny i pouczający ton, pomimo tego, że jeszcze 20 sekund temu taki policjant / policjantka chowali się w krzakach, żeby tylko mandat się zgadzał.
- Kompletnie upolitycznieni przełożeni, którzy wydadzą każdy rozkaz, żeby partyjniak popatrzył na nich przychylnym okiem.
- Wcześniejsza emerytura, pomimo niemal zerowego ryzyka zawodowego.

Może mi ktoś wytłumaczyć co kieruje ludźmi, którzy chcą "pracować" w tej formacji? Przecież trzeba być zupełnie pozbawionym godności i wstydu.

#policja #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 71
  • Odpowiedz
@r333m4k444: Tłumaczenie się z każdej głupoty i skargi, nawet od osób wyraźnie chorych psychicznie plus prokurator jak coś #!$%@? - w razie czego ryzykujesz nie tylko utrata roboty, ale też zarzutami karnymi. Ja wiem, że takich spraw nie ma wiele, no ale jednak.
  • Odpowiedz
@RoobRoys: Brak ambicji i nieporadność życiowa. Dzisiaj do policji są przyjmowani ludzie którzy nawet nie potrafią podania dobrze wypisać, a potem oni nas pouczają na ulicy przepisów XD
  • Odpowiedz
@RoobRoys: znajoma mi baba, strasznie wredna #!$%@?, co robiła wcześniej w bankowości i ostro robiła ludzi w #!$%@? na kredytach, że nawet jej regionalny aż się krzywo patrzył, bo taki brak zahamowań w niej był (taka branża, ale nawet typ miał więcej litości w sobie, a był jednym z lepszych wciskaczy), poszła do policji

Powód jaki szczerze podała: chciała mieć władzę, chciała by ludzie się do niej przymilali, żeby dostać niski
  • Odpowiedz
@RoobRoys: Generalnie wcześniejsza emerytura w policji ma sens, ale dla niewielkiej grupy osób. Głównie śledczych, którzy swoje się napatrzą na ludzkie okrucieństwo i będą ciągle kontaktować się z patologią. Zdrowi fizycznie będą, psychicznie niekoniecznie. Stosowanie takich zasad dla szeregowego krawężnika, który ma nudną, powtarzalną pracę i co najwyżej odeślą go do pilnowania Kaczyńskiego, czy schodów donikąd jest absurdalne. Chłop w sile wieku. No ale u wojskowych jest podobnie idiotycznie i tak
  • Odpowiedz
@RoobRoys: Na odwrót. Mam 24 lata i wyrosłem z #!$%@? policji wkręconego przez pato rap.

Chowanie radiowozów i samego siebie za płotami, banerami, słupami i żywopłotami

Bardzo dobrze, jak nie potrafisz jeździć zgodnie z przepisami to nie jeździj wcale.
Mało tego - chciałbym żeby nie było znaków informujących o fotoradarach a także żeby były stawiane ukryte fotoradary.
Na zdjęciu fotoradar w Szwajcarii ukryty w barierce.

Pretensjonalny i pouczający ton, pomimo tego,
SzycheU - @RoobRoys: Na odwrót. Mam 24 lata i wyrosłem z #!$%@? policji wkręconego pr...

źródło: 145ad

Pobierz
SzycheU - @RoobRoys: Na odwrót. Mam 24 lata i wyrosłem z #!$%@? policji wkręconego pr...
  • Odpowiedz
@SzycheU: Chowanie się za krzakami jest nielegalne, a Ty piszesz, że bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt nie napisał o traktowaniu jak w restauracji, to twoja projekcja.

Argument o tym, że upolitycznienie było, jest i będzie? Acha, w takim razie nie ma problemu.

A co do tego filmiku na dole, to proszę, coś od naszych kochanych policjantów :
https://www.youtube.com/watch?v=wwkrb0eXIT0

Sprawa została umożona.
  • Odpowiedz