Wpis z mikrobloga

Całą swoją przygodę z World of Wacraft spędziłem na privach. Po latach stwierdziłem, że zagram na globalu.
Który serwer polecacie? Najlepiej z polakami (nawet rakami), gram dużo pvp i gram po stronie przymierza.
Jak z płatnościami? Z tego co pamiętam to najlepiej prepaid przez allegro. Czy blizzard honoruje polskie złocisze? Czy też lepiej zostać przy wspomnianych prepaidach?
Co z dodatkiem? Jest możliwość zakupienia go tylko przez battle.net czy też w sklepach internetowych za polskie złocisze?
#worldofwarcraft #gry
  • 8
@robert-kuzba żeby grać najnowszy dodatek dragonflight musisz kupić, na samym abo możesz grać do 60 lvla, najlepiej płacić revolutem jak chcesz trochę zaoszczędzić
płacić możesz też zlociszami ale ci przewalutuje z Euro
możliwe że dalej jest jakaś promka u nich teraz na Dragonflight, coś reklamowali nie dawno ale pewny nie jestem
@robert-kuzba serwer Burning legion jak horda bo same polaczki. Jak ally to Silvermoon dużo Polaków ale nie tylko. Abonament najbardziej opłacalna opcja to przez battle net płacić co 6 miesięcy. Dodatek tez w promocji bardzo tani. Kupuj przez Battle.net.