Wpis z mikrobloga

W polskiej piłce działało już wiele obrzydliwych person. Były osoby zamieszane w korupcję, był Gikiewicz kłamiący w Śląsku że jego żona ma problemy psychiczne by pojechać na testy do Niemiec, jest Jakub Rzeźniczak, wychodzący na czołówkę tych najobrzydliwszych...

Jakub jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii Legii, gościem z występami w Lidze Mistrzów, czy reprezentacji Polski. Ale wróćmy do początku.

Na początku kariery Rzeźniczak był wyróżniającym się młodziakiem po którego sięgnęła Legia. Nie pamiętam dokładnie w jaki sposób, ale zgaduję że jako jeden z pierwszych ogarnął jaki wpływ mogą mieć social media, więc poprzez prowadzenie na nich swoich stronek dosyć szybko stał się piłkarskim celebrytą. Koło 2012 roku związał się z Edytą Zając, ładną modelką, z którą chętnie pozował na ściankach. Były wywiady, porównania do Beckhamów, życie ideał. Ślub w bazylice itp. No i niedługo potem coś pękło. Okazało się że Kubuś został ojcem. Ale nie dziecka Edyty, nie, matką jego córki została Ewelina Taraszkiewicz. No dobra, zdrady się zdarzają. Ale co w tym wypadku wyjątkowego? To że tą kobietę Kuba poznał poprzez... Kumpla który był jakimś alfonsem. Ewelina była dziewczyną na telefon, Kuba za pierwsze spotkanie dał 1500 zł. Za drugie również, po kolejnych dostał rabat i nie musiał płacić. Czy nasz wyznawca filozofii "chce mi się ruchać" Gimpera, obiecywał chociaż że zostawi dla niej Edytę? Nie! Sam przyznaje w wywiadzie u równie obrzydliwego typa, znanego pod pseudonimem żurnalista, że to były spotkania jedynie na seks. Później z wywiadów, równie chętnie pchającej się na ścianki Eweliną, można się dowiedzieć że Kuba w sumie to rzadko widzi się z córką i ją ignoruje. Wracając do Edyty, małżeństwo oczywiście się zakończyło rozwodem, a sama modelka nie chce komentować i wracać do tematu typa. W sumie ciężko byłoby komentować gościa co od razu po ślubie zaczyna skakać w bok (ślub był w 2016, już w 2017 urodziła się córka Rzeźniczaka).

No ale co dalej, czy Kuba uczy się na błędach? Można było tak wywnioskować bo niedługo po rozwodzie związał się z Magdaleną Stępień, pseudomodelką z top model (bo mało kto z tego programu zostaje w modelingu, a staje się influencerami). Kolejne miesiące mlekiem i miodem płynące, masa zdjęć na instagramie, sesje zdjęciowe, garnitury. W końcu Magdalena i Kuba oznajmiają szczęśliwi światu że spodziewają się dziecka. Niedługo później jednak ich social media przycichają i znikają z nich wspólne zdjęcia. Dlaczego? Bo Kuba zostawił ciężarną Magdalenę, w ósmym miesiącu ciąży. Później bronił się że niby zrozumiał że do siebie nie pasują itp. Jednak czy na pewno? Jeszcze przed narodzinami Kubuś już se znalazł nową laskę, Paulinę Nowicką. Gdy narodził się jego syn, to matkę swojego dziecka odwiedzał w szpitalu z nową laską XD Czy można zadać większy cios kobiecie z którą jeszcze kilka miesięcy wcześniej się planowało wspólną przyszłość?

Samej Magdaleny nie będę komentował, skupię się na samym Rzeźniczaku. Dosyć często komentowała swojego byłego partnera na swoim instagramie, często wbijając szpile odnośnie jego zachowania. Jednak niedługo później okazało się że życie zadało jej kolejny cios, a mianowicie ich synek okazało się że ma raka. Tragedia niewinnego dziecka, podczas której matka płakała często na instagramie, Kuba dalej wstawiał zdjęcia z Pauliną na instagrama. Gdy polscy lekarze okazali się bezradni, ostatnią nadzieją na ratunek małego Oliwiera była nowatorska metoda leczenia w Izraelu. I tutaj najbardziej medialna część sprawy bo pojawia się kontrowersyjna zrzutka na leczenie syna. Kontrowersyjna głównie dlatego że ojcem syna jest znany piłkarz, a matka, pomimo wielu wyjazdów z małym Oliwierkiem, na egzotyczne wakacje, w celu zagojenia starych ran, w sumie to jest spłukana i mieszka z matką. W sprawę włączył się nawet Krzysztof Stanowski z #kanalsportowy który... bronił Kuby, ponieważ przedstawił szereg absurdalnych argumentów. Że w sumie to piłkarze w Polsce zarabiają mało, i te cyferki z wieloma zerami są brane najczęściej z Football Managera, a z drugiej strony że dla Kuby takie kilkaset tysięcy to nic, bo wystarczy że wyjdzie przed swój klub na parking i popyta kilku kumpli czy by mu nie pożyczyli. Jednak Kuba nie robi tego, bo jak twierdzi, lekarz mu powiedział że to bez sensu, i są małe szanse na uratowanie Oliwierka. No nie wiem jak wy, ale ja gdybym musiał ratować swoje dziecko, to bym się brzytwy łapał, ale ocenę pozostawiam wam. Oczywiście temat zrzutki i rachunków jeszcze wracał, fakt jest taki że to ludzie sfinansowali wyjazd jego syna, a nie ojciec, będący sam, bądź posiadający kumpli milionerów.

Do tej gorzkiej beczki możemy dorzucić chociażby to że jako kapitan Wisły Płock, jako jeden z pierwszych po spadku uciekł z klubu, pomimo pokrzepiających postów o powrocie na szczyt. Można by dorzucić masę wojen na komentarze z ludźmi na social mediach, czy te bezpośrednio żartujących że kontrakt podpisuje bo potrzebuje na alimenty. Nie tak dawno wyszły filmy, z serii piłkarze na podsłuchu, jak Rzeźniczak i jego kumple w trakcie meczu, jak ostatnie prymitywy wręcz obrażają sędziego Frankowskiego prosto w twarz. Dodatkowo sam miałem przepychankę z nim na instagramie, gdzie nazwałem go pajacem po tym jak propsował pod komentarzem Marciniaka, chwilę po akcji z Frankowskim, gdzie Rzeźniczak napisał do mnie na priv, śmiejąc się że w opisie mam wpisane swoje auto którym jeżdżę (BMW E92), pytając czy mnie rodzice skrzywdzili... Można by mu zarzucić wiele, bardzo wiele... Niewątpliwie jest to człowiek dla którego miałbym bardzo wiele moralnych wątpliwości aby podać rękę. Mam nadzieję że kibice Kotwicy Kołobrzeg, której tylko co Kuba został zawodnikiem będą pamiętali o tym wszystkim, i na każdym meczu będzie słyszał całą masę gwizdów, i splunięć pod nogi.

#mecz #polska #podcast #pilkanozna #kanalbekowy #wislaplock #ekstraklasaboners #ekstraklasa
michalxd21 - W polskiej piłce działało już wiele obrzydliwych person. Były osoby zami...

źródło: obraz_2023-06-25_133537912

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 8
Fakt jest taki że trochę mnie poniosło, i serio zawałem go pajacem gdzie pod postem Marciniaka pisze mu jakieś propsy, a kilka tygodni wcześniej jest bezlitosny dla Frankowskiego. Jednak jego odbicia do mnie na priv kompletnie nie godzą się z tym co powinien prezentować zawodnik, który pewnie kiedyś dla kilku dzieciaków był idolem. I to w tym wieku...
michalxd21 - Fakt jest taki że trochę mnie poniosło, i serio zawałem go pajacem gdzie...

źródło: obraz_2023-06-25_142920088

Pobierz
  • Odpowiedz
@michalxd21 Rzezniczak to taki dzban, jak kilku innych pilkarzy w ekstraklasie obecnie, ktorzy caly czas nabieraja kluby, ze maja umiejetnosci i sobie tak skacza od zachodu do wschodu Polski. Wyjedzie tak raz zagranice czy dwa i potem bedzie wmawial innym, ze on ma umiejetnosci i zdolnosci. Nawet gdyby ktos udowodnil mi, ze moze ma jakies tam umiejetnosci, to nadal jest dzbanem umyslowym.
  • Odpowiedz
@michalxd21 Generalnie dałbym plusa, bo podpisuje się pod tym co napisałeś o Rzeźniczak obiema rękami i nogami, ale to e92 i bmw w ogóle.
()
A tak na serio, jedyne co mnie pociesza to to że kariera Kubusia ma się ku końcowi, cały hajs pewnie #!$%@? na glupoty i lada Kubuś będzie już przeszłością.
  • Odpowiedz
@michalxd21: to, że Rzeźniczak to dzban i klaun to wiedziałem od dawna. Typowy patus z ultrasów co został piłkarzem. Mnie zawsze bardziej zastanawiało jakim cudem on dopiero teraz zagra w 2 lidze, gdzie od jakichś 5 lat jest jego miejsce.
  • Odpowiedz
W sprawę włączył się nawet Krzysztof Stanowski z #kanalsportowy który... bronił Kuby, ponieważ przedstawił szereg absurdalnych argumentów. Że w sumie to piłkarze w Polsce zarabiają mało, i te cyferki z wieloma zerami są brane najczęściej z Football Managera


@michalxd21: Ale pamiętajcie, że niedługo Krzysiu da materiał na KS o jakiejś no-name babce z Dubaju, żeby ją wyjaśnić, a znalezisko pewnie wyląduje na głównej. Podobnie jak z zaoraniem upośledzonego Jasia Kapeli.
  • Odpowiedz
@michalxd21: Fajna analiza. Tylko co mi się nie zgadza to tak Rzeźniczak nigdy nie wszedł na poziom Beckhama o media, a nawet tego nie próbował. On nie jest jakiś super medialny. Raczej to chłopak co przez lata nie zrobił nic, aby nawet wejść na poziom Majdana jeśli chodzi o PR i tak dalej. Jego to nie interesowało. Kolorowa prasa i brukowce nawet porównali go trochę z wyglądu do Daniela Craiga, a
  • Odpowiedz