Wpis z mikrobloga

in vitro miałoby być refundowane?


@blargotron:

Bo invitro to jedyny sensowny program promujący dzietność. Posiadanie gówniaka to nie zachcianka, a interes państwa polskiego w tym twój i mój, naszym interesem jest, żeby ktoś miał jednak te gówniaki, bo system emerytalny na się wali i jak ktoś tego gówniaka nie zrobi to ty dostaniesz większe obciążenia na morde, żeby utrzymać emerytów, jak można tego nie widzieć?
@Need: Jaki w tym mój interes? Jako antynatalista uważam to za amoralne, a poza tym, nie mam zamiaru płacić alimentów na czyjeś dzieci. Populację należy redukować z jest za dużo ludzi rywalizujących o ograniczone zasoby. Brakuje 3 milionów mieszkań i ceny są wywalone w kosmos.

System emerytalny powinien zostać zaorany. Zawsze to samo #!$%@?, trzrba produkować nieoelników aby robili na ubeków na emeryturach. #!$%@?, niech #!$%@?ą.

Jak emerytom źle to niech
@GhostofChristmasPast: a czemu nie? W zamian za wypowiedzenie konkordatu? Jak się już człowiek ogarnie i założy rodzinę to przecież masz jeden budżet domowy, podpaski idą z tego samego budżetu co moje gumy czy jej tabsy czy żarcie dla kaszojadów. Nie boli mnie to nic a nic, a czemu boli to Ciebie XD?
@blargotron: rozumiem podejście, ale z perspektywy państwa zawsze wartościowszymi obywatelami są rodziny z dziećmi, czy tego chcesz czy nie, kraj na singlach się nie rozwija(nie zawsze musi się bardziej rozwijać bardziej niż jest, just saying). I to do tej grupy będą kierowane będzie najwięcej, kosztem singli.
Wszystkie postulaty są skierowane WYŁĄCZNIE do kobiet


@Odchod_Pasywny: Ojeeeej. Kobiety chcą być bezpieczne w swoim kraju. Chcą mieć możliwość decydowania o sobie, chcą mieć możliwość badań i nie być ograniczanymi jakimiś katolskimi bredniami facecików. No i ścigania tchórzliwych alimenciarzy. No prawdziwe #pieklomezczyzn XDDDDDDD

Rozumiem, że zaliczacie się do grupy uciekających alimenciarzy/gwałcicieli/katoli że aż tak się boicie tych postulatów XDDD
@barnej-flinston: Skoro nie jestem wartościowy dla państwa, to wytłumacz mi proszę czemu z ok. 16 tys. zł jakie wypracowuję zysku, 6 jest przez to państwo zabierane?

Jeżeli rozwój zależy tak od produkcji dzieci, to wyjaśnij proszę z dlaczego najbogatsze kraje na świecie mają najmniejszy przyrost? Chyba, że Afryka to jak Wakanda z filmów.

Fun fact: gdyby nie praca tych wszystkich "singli", to ten kraj by był jeszcze większą ruiną, niż jest.
@barnej-flinston: Jeżeli już gadamy o sprawiedliwości i oddawaniu co się komu należy, to to wspaniałe państwo, które łaskawie zapewniło mi jakąś podstawową edukację, okradło moich rodziców nie dając im mieszkania z książeczki mieszkaniowej. Kiedy się z tego zamierza wywiązać?

Jak piszę o odejściu od systemu emerytalnego to słyszę, że nie można zmieniać reguł w teakcie gry, że emeryci mieli obiecaną emeryturę to muszą mieć. OK. Ale już moich rodziców (właściwie to