Wpis z mikrobloga

w sumie to nie widzę powodu aby was przekonywać nadal że takie wypadki to nie wina drzew


@ArnoldZboczek: masz statystyki, które potwierdzą, że 100% śmierci na drzewach to wina kierowcy, który w to drzewo uderzył?

Dasz zaraz potem potwierdzenie, że 100% kierowców nigdy nie popełnia
  • Odpowiedz
@niko444 @GrafikaUltraHaDe @kompek wiem jak działają barierki dzbany.
Tylko ze gdyby ich nie było to ginęliby mniej osób bo auta mogłyby spokojnie wyhamować w szczerym polu XD taka jest wasza logika z drzewami.
Z reszta w tunelach nie ma barierek i co? Zlikwidować tunele? Albo mosty nad autostradami? Owinie się taki wokół podpory mostu i co? A co z domami przy drogach? Do wyburzenia? Bo jak będzie #!$%@? taki
  • Odpowiedz
to dlaczego wokół autostrad na kilka metrów od jezdni


@kompek: Bo autostrady to drogi szybkiego ruchu i są trochę inaczej projektowane niż reszta dróg?

dostałeś jeden, więc po #!$%@? się
  • Odpowiedz
wiem jak działają barierki dzbany.


@Notes: Dobitnie pokazujesz, że ni #!$%@? NIE WIESZ jak działają barierki, więc nie kłam.

Tylko ze gdyby ich nie było to ginęliby mniej osób bo auta mogłyby spokojnie wyhamować w szczerym polu
  • Odpowiedz
No to wystarczy, żeby na autostradzie nie "#!$%@?ć na złamanie karku" i problem rozwiązany, można sadzić drzewa przy autostradach i ekspresówkach.


@kompek: Ale ja nie mówię typie, żeby sadzić drzewa przy autostradach, tylko żeby nie #!$%@?ć na normalnych drogach xD

Proszę bardzo, może się wreszcie
  • Odpowiedz
@kompek

„Pokaż mi drogę, gdzie wzdłuż drogi stoi kilkanaście czy kilkadziesiąt domów i jest tam dopuszczona większa prędkość niż 50 km/h“

I dokładnie o to mi wlansie chodzi cały czas. Bo może i potrafisz ładnie rozpisać zasady fizyki ale ni #!$%@? nie potrafisz w sarkazm.
  • Odpowiedz
Ale ja nie mówię typie, żeby sadzić drzewa przy autostradach


@rolnik_wykopowy: A ja nie mówię, żeby teraz sadzić nowe drzewa przy autostradach i ekspresówkach, tylko żeby przy budowie nowych drzewa zostawiać, bo przecież - zgodnie z Twoją logiką - jak się nie #!$%@?, to nie stanowią bezpieczeństwa.

tylko żeby nie #!$%@?ć na normalnych drogach
  • Odpowiedz
Bo może i potrafisz ładnie rozpisać zasady fizyki ale ni #!$%@? nie potrafisz w sarkazm.


@Notes: Sarkazmu trzeba umieć używać, zwłaszcza w Internecie. Ty jak widać tego nie potrafisz.

Pokaz mi gdzie w przepisach jest o tym, żeby #!$%@? na polnej drodze 150kmh albo wyprzedzać ba
  • Odpowiedz
@kompek ale czemu na odcinkach leśnych nie wycinać drzew? Wszędzie wycinać bo drzewa zle a w lesie gdzie jest dużo drzew (No bo jest las XD) i większa szansa na owinięcia się wokół i dodatkowo tam tez ograniczeń prędkości za specjalnie nie ma i można jechać 100kmh to nagle uważasz ze tam to trzeba zostawić xDdddd

Ale masz pokrętne rozumowanie XD

Na całe szczęście jedyne co możesz to sobie popisać komcie
  • Odpowiedz
ale czemu na odcinkach leśnych nie wycinać drzew? Wszędzie wycinać bo drzewa zle a w lesie gdzie jest dużo drzew (No bo jest las XD)


@Notes: i po co zadajesz pytanie, skoro sam na nie odpowiadasz?

dodatkowo tam tez ograniczeń prędkości za specjalnie nie ma i można jechać 100kmh to nagle uważasz ze tam to trzeba zostawić
  • Odpowiedz
@kompek dupa jesteś a nie inżynier XD
Chocholy to ty tu wypisujesz. Co argument to nielogiczny. Napisz coś jeszcze o barierkach energochlonnych bo tylko to ci wychodzi. Bez odbioru
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe czego wy nie rozumiecie? Trzeba usunąć wszystkie ławki w miastach bo jak ktoś będzie jechał na rowerze albo deskorolce to może się wokół nich owinąć i rozwalić głowę i zginie. XD
Trzeba pozbyć się wieżowców oraz farm wiatrowych bo jak samolot będzie awaryjnie ładować to może sie rozwalić o jakaś przeszkodę.

Tak brzmicie XD jak zacofane półmózgi
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: ja #!$%@?, 20 lat jeżdżę po podlaskich krętych drogach z masą drzew w skrajni i jeszcze żadne się na mnie nie rzuciło i nie #!$%@? mi auta.
Chyba za szybko jeżdżę i żadne drzewo nie może mnie dogonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kompek: jeżdżę trochę przez wsie, goście zapierd@#$&$#@ 100-120 w miejscu zalesionym bo fajne zakręty, jestem wyprzedzany niczym furmanka na tym odcinku. Jeżdżę powoli, 50-60 w tych miejscach po skasowaniu sarenki o 5 rano. Widzisz taką drogę z drzewami to nie #!$%@?#_# taka zasada.
  • Odpowiedz