Wpis z mikrobloga

Jako czołowy Neuropek (co potwierdzi każda konserwa wyzywająca mnie od lewaków) oświadczam, że na lewicę głosować nie będę i życzę tej partii 0.5% głosów w nadchodzących wyborach. Mam nadzieję, że jej wyborcy oddadzą swoj glos zamiast tego na KO lub ewentualnie Trzecią Drogę. Lewicą i jej pomysłami nie ma co zawracać sobie głowy xD

https://wykop.pl/link/7139081/lewica-50-dni-urlopu-rocznie-dla-kobiet

#bekazlewactwa #neuropa #lewica #oswiadczenie
  • 20
@R187: Ja tam życzę Lewicy żeby do Sejmu się dostała, niekoniecznie żeby dostało się ich dużo, bo lewica w Polsce była i będzie, i nie popieram pozbawiania kogokolwiek swojej reprezentacji w parlamencie, a jak zabraknie ich w Sejmie przez kadencję to wyborcy mogą sobie zapomnieć czemu się nie dostali, a tak z jednej strony by mieli jakiś głos i reprezentację, z drugiej strony przypominaliby o sobie że nie warto przesadzać z
@R187: Wygląda na to, że partyjka z 0,1% jakimś cudem przekonała KO, że są wazni i psim swędem zdobyli kilka mandatów xD
"Kandydaci Zielonych w ramach KO uzyskali 107 523 głosy, co dało 0,58% poparcia w skali kraju. Troje z nich uzyskało mandaty: Małgorzata Tracz w okręgu wrocławskim (uzyskała 28 676 głosów), Tomasz Aniśko w okręgu lubuskim (uzyskał 23 870 głosów) i Urszula Zielińska w okręgu warszawskim (uzyskała 7536 głosów)"
Ja tam życzę Lewicy żeby do Sejmu się dostała


@dziadyga1: a ja życzę żeby wyzdechła do zera i została zapomniana przez historię i ludzi. Lewica to prokobieca karykatura partii politycznej, która walcząc o "równość" sama łamie ją przy każdej okazji, a zaanektowała ideę postępu blokując jakiekolwiek rozsądne alternatywy.

Lewica to największy szkodnik idei postępowych, jak sekularny humanizm czy racjonalizm, bo są bandą zamroczonych debili, które jedyne na co są w stanie
@R187: A ja będę na lewice głosował, możecie mnie wyzywać ale tylko oni traktują poważnie najważniejszą dla mnie rzecz jaką są związki partnerskie, PO miało na to 8 lat i się nie doczekałem.
@R187:

oświadczam, że na lewicę głosować nie będę i życzę tej partii 0.5% głosów w nadchodzących wyborach. Mam nadzieję, że jej wyborcy oddadzą swoj glos zamiast tego na KO lub ewentualnie Trzecią Drogę
zxc21 - @R187: 
oświadczam, że na lewicę głosować nie będę i życzę tej partii 0.5% gł...

źródło: 6h3iwu

Pobierz
@Pas-ze-mna-owce: tak wygląda system że liczy się miejsce na listach a biorąc Zielonych na listy KO bierze na pewno finansowanie z partii Zielonych za granicą (Zielona międzynarodówka) , kto płaci ten wymaga więc pchanie zielonego ładu będzie na pewno jednym z elementów polityki KO, co dla Polski będzie zgubne biorąc pod uwagę nasz mix energetyczny i zamożność społeczeństwa
@R187: szkoda, że każda partia w PL to takie gówno. Na kogo ma głosować liberał, którego obchodzą też prawa mężczyzn? KO o babach tylko, Konfa to też mężczyzn ma w dupie i nawet jak przyznają, że mężczyźni są dyskryminowani, to mówią "że to im nie przeszkadza" xD TD też nie słyszałem żeby cokolwiek o mężczyznach mówiła, ehh przewalone