Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz
Wynik przewrotu Grupy Wagnera to jest jakaś porażka, ja myślę że to rosyjskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów z Jednej Rosji to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie
Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak Pirogożyna gdzie postawił swoją armię, swoje życie prywatne, biznes hot-dogowy, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 tysięcy najemników, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Jedna Rosja
Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego was tak nie wyruchała, jak wyrucha was Jedna Rosja, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu
To jest dramat #!$%@?
To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Evgenija Pirogożyna zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe #!$%@?! powtarzam sądowe #!$%@?! sądowe #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu

Będzie was Putin ruchał w dupę, będzie was Putin #!$%@? dymał tak, jak was ZSRR nie dymała
Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Putin śmieć, zniszczy was
Miedwiediewy, Leniny, Abramowicze, telewizje Rosija 1 będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci
Narodowi, rosyjscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko
Będę żył #!$%@? tak!
#!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Rosji i będę się z was #!$%@? rosyjskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Putinowskie wybrali
Nie na Nawalnego, nie na Pirogożyna, tylko na jakieś #!$%@? Miedwiediewy, Żydów w dupę #!$%@? #!$%@?, na Szojgu #!$%@?ńców głosowali
To właśnie jest ta #!$%@? Rosja
Przez taką #!$%@?ę Rosje, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników
Rozumiecie to?
A wam kochani, którzyście mój pucz wspierali, którzyście wspomagali mnie, dziękuję
Bo to garstka Rosjan, garstka Rosjan, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80
(Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen)
Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Rosji nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność
Robota #!$%@? w kołchozie i karta z debetem, to wy #!$%@? Rosjanie, #!$%@? z wami
Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę
Niech was... Słuchajcie
Ci, którzyście głupie #!$%@? głosowały na Jedną Rosję niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-rosjanami jesteście
Dobranoc
Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć?
No. Dobra, na razie, #!$%@?
#!$%@?, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było #!$%@? ujawniać afery podsłuchowej
Głupia Rosja, głupie rosjanki #!$%@?, was do Kołchozu tylko zaprowadzić #!$%@?, piecyki włączyć
Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy
#ukraina #wojna #rosja
  • 1