Wpis z mikrobloga

#zwiazki #heheszki

MIrki. Młody lvl 16 przyprowadza dzisiaj na chatę #plodnajulka. Ja jako odpowiedzialny ojciec stoję teraz w markecie i zastanawiam się jakie mu gumki kupić aby gówniarze głupot nie narobili. Durex Mutual Pleasure nie, bo to dla takich starych dziadów jak ja. Doradźcie coś, bo jego matka chce drzwi z zawiasów ściągać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kale_sony - #zwiazki #heheszki 

MIrki. Młody lvl 16 przyprowadza dzisiaj na chatę #p...

źródło: durex

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyAgnostyk: NIe kumam tego co napisałeś. Ja nie mam problemu z kupowaniem gumek czy tam podpasek dla matki moich dzieci.
A poza tym jakbyś bzikał, to zauważyłbyś że gumki mają swój podział. Jedne są dla młodych z cały czas płonącym konarem, a inne dla starych dziadów jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@0dcinek: No nie jest. Ja z nim dużo na te tematy rozmawiałem. Chłopak ma trymer aby się odpowiednio przycinał gdzie trzeba aby mu z dupy nie śmierdziało. Kasę na gumki też dostał wcześniej. Tylko znając życie, to mógł #!$%@?ć na jakieś gówna z Żabki :) albo już te gumki zużył :) Nie chce mi się historii jego konta w banku sprawdzać. Dlatego wolę zareagować na zapas, bo mi nie uśmiecha się
  • Odpowiedz
@kale_sony: młodemu kup jakiekolwiek sensowne, czyli albo Durexy, albo Unimile, ale nie baw się w żadne bonusy, w to to będzie się sam bawił, to raz, a dwa- trochę przypał dostawać od ojca inne niż normalne, to już zbyt duża ingerencja w jego intymność, do której ma prawo.

A kolega @NaczelnyAgnostyk: żartował, co widać z daleka, tylko jesteś zbyt przejęty kupnem tych gumek, żeby zauważyć ;) Co w sumie też
  • Odpowiedz
  • 2
@kasiknocheinmal: Stary ja tego nie przeżywam, tylko po prostu nie wiem czego młodzież teraz używa. Dla siebie wiem jakie mam kupić :)
Na wszelki wypadek wino dla starej też kupiłem, bo czuję że będzie podwójne peklowanie. Młody z julką na piętrze, a ja ze starą na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę jakoś kobietę zająć aby nie latała obsrana jak Pawlak w "Nie ma mocnych":
kale_sony - @kasiknocheinmal: Stary ja tego nie przeżywam, tylko po prostu nie wiem c...
  • Odpowiedz
  • 1
@kasiknocheinmal: Dobra. Stanęło na Durex Classic. Ale z tego co pamiętam, to one kiedyś takie lekko grubawe i twarde kiedyś były.
Ale #!$%@?. Grubsze może tak szybko nie pękną jak młody w pośpiechu będzie na pytonga zakładał :)
A potem już sam sobie resztę rozkmini :)
  • Odpowiedz
@kale_sony: bo się przyzwyczaiłeś do innych, dlatego są grubsze i twardsze, ale weź pod uwagę, że to jego początek, więc resztę niech sobie sam ogarnia. Podstawową wyprawkę dostał i jakiekolwiek ingerencje w coś więcej (cieńsze, nielatekstowe, itp.), to już by było mocno dziwne nawet jak macie dobry kontakt. Dobrze wybrałeś.
  • Odpowiedz