Wpis z mikrobloga

#programowanie #java #webdev?

tak jakis koles chce zebym mu zrobil w oparciu o jave, aplikacje webowa, do zarzadzania chyba jego firma czy tam tym wszystkim :D no taki manager :D

no to tak, ile w euro za taka aplikacje? :D nawet jak to kilka k euro :D

i w czym to napisac, wiadomo java :D ? w tym libgdx? czy do takich rzeczy polecacie cos innego? :D
  • 23
@rbk17: hmmm pewnie potem jakies wsparcie i rozwoj beda chcieli tego, no i aplikacja ma byc na stronie, to jak na ile stanowisk? ma byc dostep do niej wszedzie :)
@mqmq: wiem ze na razie nie jestem, ale to w ramach nauki :D a zawsze mozna szybko cos sklecic, wiadomo tylko co patrzylem na razie to java i pozniej framework do tworzneia gier, dlatego sie pytam o porady w zgledem innej rzeczy, moglbysc cos poradzic co uzyc i ile by to wynosilo jakby to byla profesjonalna apka, jakbym wiedzial to bym sie nie pytal o takie prymitywne rzeczy :D
@mqmq: to znaczy ten program tez pewnie nei beda chcieli zebym to byl super hiper zaawansowany kombajn, raczej takie podstawowe rzeczy etc, dlatego sie pytam co by uzyc :) ten spring oblukam, a cos takiego normalnego jeszcze co by dalo cos z tego sklecic w tym stylu? :)
to jak na ile stanowisk? ma byc dostep do niej wszedzie :)


@porque: chodź mi o przedziały, wycenia się albo od konta albo przedziałami np. do 10/100/1000.
@rbk17: a to ja nie wiem jeszcze D: dlatego mowie nowy jestem, dlatego sie pytam :D wiesz w ramach nauki bym mogl to zrobic, a jakby wyszlo to potem cos zawolac za to :) dlatego sie pytam :)
@kemek: Stack nie jest reprezentatywny, czasem idzie znaleźć totalne głupoty z +300, szczególnie jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów, które tak naprawdę nie istnieją (bo wynikają ze złego designu gdzieś indziej).
@mqmq: Tzn. "z plusami i minusami" miało oznaczać, że tam będą opisy z zaletami i wadami, a nie żeby czytał odpowiedzi z plusami i minusami. ;>

Wiadomo, że stack nie jest wyrocznią, ale takie otwarte tematy ("jaki framework jest najlepszy do...") mogą dać trochę wiedzy na temat czegoś, o czym wcześniej nie wiedzieliśmy.
@porque: Jka dla ciebie 8 stron to za duzo to sie nie bierz. Bedziesz robil poprawki do konca zycia a na koniec ci nie zaplaca bo czegos bedzie brakowac. Jak chcesz sie uczyc to sprobuj cos takiego dla siebie zrobic a nie dla klienta.