Wpis z mikrobloga

Cześć! Planuje się wybrać rowerem nad morze i to niedługo ale prawdę mówiąc dopiero teraz zacząłem się zastanawiać co z nim będę robił w nocy.

I tutaj pytanie, czy można wprowadzać rower do pokoju jeżeli hotel to prawdopodobnie będzie typowe mieszkanie w bloku?

#rower #wakacje #hotel #morze #kolarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • 5
@ThEND_22 to pytaj właściciela obiektu, a nie wykopków, bo to różnie bywa ¯_(ツ)_/¯ raz normalnie zapakowałem rower w hostelu do pokoju. Ale obsługi na oczy nie widziałem (check in przez kody itp bajery) Raz była oddzielna kanaciapa w domu gdzie nocowałem. Raz zostawiłem rower pod schodami na korytarzu w obiekcie. W takim typowym hotelu musiałem zostawić rower w zamykanym blaszaku, co było stosunkowo najgorszą opcją.

Możesz też nie pytać i postawić właścicielami
  • Odpowiedz
  • 0
@Wycu91: właśnie próbowałem znaleźć jakiekolwiek informacje na internecie o rowerach w hotelach przed zadaniem pytania ale nic nie trafilem to chciałem mieć chociaż orientacje bo wydawało mi się naturalne że wprowadzam czysty rower do pokoju i tyle. Prawie nigdy w hotelach nie mam recepcji tylko kod do wejścia to problem w miarę rozwiązany dzięki
  • Odpowiedz