Wpis z mikrobloga

prawda, że aby mieć dziewczynę to nie wolno pokazywać słabości i wrażliwości


@Arstotzkaball: sama prawda i nie wierz co mówią
raz opuścisz gardę i możesz odliczać dni do rozstania
  • Odpowiedz
aby mieć dziewczynę to nie wolno pokazywać słabości i wrażliwości?


@Arstotzkaball: są różne dziewczyny. Niektóre lubią miękkich facetów, bo łatwo takimi sterować.
A tak przy okazji: jest już całkiem sporo krajowych klubów BDSM w klimacie femdom. I chyba zero w klimacie maledom. Nawet krajowa wikipedia nie ma definicji takiego pojęcia....
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Wykop mówią że od razu zostawi tymczasem w mojej rodzinie i wśród znajomych mam pełno ale facetów którzy dawno powinni być kopnięci w dupę. Biedne laski siedzą, znoszą, pomagają i wysł#!$%@?ą bo zależy im na związku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Oczywiście, że można, a nawet trzeba, pod warunkiem, że wybierzesz empatyczną, kochającą dziewczynę, a nie pierwszą lepszą julkę


@choochoomotherfucker: Nie ma takich kobiet:p Wyginęły miliony lat temu w toku ewolucji.

Mity w które ludzie usilnie chcą wierzyć. Mity na tym samym poziomie co wiara w Boga, świętego Mikołaja i list z Hogwartu.

Przykro mi.

Swoją drogą, wypowiedzi dziesiątki mężczyzn w żaden sposób cię nie nakierowują? :P Nie zapala się czerwona lampeczka,
  • Odpowiedz
ok, też bym tak chciał żeby tak było, mało tego, jak tą smutną prawdę odkryłem to uwierz mi, że miałem ochotę palnąć sobie w łeb ale tak niestety jest: okażesz słabość to przestajesz być pociągający dla kobiety. A czy pomimo tego Ona będzie z Tobą? Tak, ale o pożądaniu, szacunku itp. zapomnij
  • Odpowiedz