Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałam, że szkoda że społeczność US17 jest tak bardzo podzielona i jest tak wiele wzajemnej nienawiści, że niemożliwym jest zorganizowanie jakiegoś wspólnego spotkania na głupie piwo, żeby usiąść i po prostu pogadać, tak jak ma to miejsce np. w przypadku fanów różnych zespołów, muzyków itd.

Wiadomo że US17 to bardzo specyficzne środowisko i nikt z własnej woli nie ujawni swojego wizerunku (choćby z tego powodu spotkanie jest niemożliwe), ale na pewno w społeczności jest wielu inteligentnych, normalnych ludzi a jednak łączy nas od lat wspólne zainteresowanie...

Głupoty gadam, wiem, ale tak mnie jakoś naszło ⁠_⁠

#szkolna17 #suchodolski #kononowicz
  • 11
  • Odpowiedz
@Alzena: Bez urazy, ale brzmisz jak kobieta. Chcesz połączyć ludzi z różnych środowisk, różnego wieku, różnego statusu społecznego etc, tylko dlatego, że oglądali przygody zaćpanych i zapitych meneli z Podlasia? Proszę Cię. Każdy oglądał z innych powodów. To nie czyni z nas pobratymców XD.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@v3stern przecież napisałam, że jest to bardzo specyficzne środowisko, kontent patologiczny, więc jest to niemożliwe.
Ale ludzie mają różne zainteresowania, przekrój społeczeństwa jest bardzo szeroki a jednak potrafią zorganizować spotkanie, usiąść razem i pogadać.
  • Odpowiedz
@Alzena: menelowcy nie mogą wyjść normalnie na piwo bo dla nich jest niepojęte że można wypić jedno piwo i koniec,oni picie alkoholu rozumieją tylko jako nawalenie się w trupa (trupa hehe)
  • Odpowiedz
@Alzena: Takie rzeczy to możesz sobie organizować z ludźmi z FB, którzy znają szkolną z tik toków i z otwierania paczek z gangrenkiem. Dobrze @v3stern mówi, to że oglądamy jedno uniwersum, nie czyni z nas "społeczności", bo każdy ogląda z innego powodu, a rozstrzał ludzi jest zbyt wielki, jeśli chodzi o wiek, status, inteligencję itp. A ludzie są podzieleni tak jak w każdyn innym patouniwersum.
  • Odpowiedz
podziały istnieją, jedyne co należy zrobić to zobaczyć jakie one są. Ludzi najogólniej można podzielić na lateksów (mleczarzy) i antylateksów. I myślę, że ten podział jest zupełnie wystarczający. Dziękuję za tę wypowiedź.
  • Odpowiedz
szkoda że społeczność US17 jest tak bardzo podzielona i jest tak wiele wzajemnej nienawiści, że niemożliwym jest zorganizowanie jakiegoś wspólnego spotkania na głupie piwo


O cię #!$%@?. Po prostu marzenie.

Siedzieć w grupie randomów, z którymi jedyne co mnie łączy to oglądanie jakichś meneli, dyskutowanie na poziomie "ten się zesrał, a tamten zsikał" i zastanawianie się "co ja, #!$%@?, robię ze swoim życiem" xDD
  • Odpowiedz