Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137 @Bad_Wolf Serio zanurzylibyście się na 4 km w amatorskiej łodzi podwodnej sterowanej czymś takim? Przecież to się łączyło za pomocą Bluetooth, które łatwo może zostać zakłócone przez jakiekolwiek słabo ekranowane urządzenie USB. Dodatkowe pady nic tu nie dadzą.

Bad_Wolf i to zdjęcie co wkleiłeś, przyjrzałeś mu się? Bo ja tam widzę połączenie na kablu...
Serio zanurzylibyście się na 4 km w amatorskiej łodzi podwodnej sterowanej czymś takim?


@olo-bolo: to nie sterowanie jest problemem. Bo jak widać, marynarka też tego używa. Bardziej martwiłbym się o zespół inżynierów który to projektował. Woke pełną gębą.

Przecież to się łączyło za pomocą Bluetooth, które łatwo może zostać zakłócone przez jakiekolwiek słabo ekranowane urządzenie USB.


@olo-bolo: no już od razu. Kocham takie #!$%@? ludzi bez pojęcia.

i to zdjęcie
@olo-bolo: no już od razu. Kocham takie #!$%@? ludzi bez pojęcia.


@Bad_Wolf: Masz tu cytat serwisu Microsoftu, a teraz idź im napisz, że #!$%@?ą i są ludźmi bez pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Upewnij się, że urządzenie Bluetooth znajduje się w zasięgu. Jeśli urządzenie Bluetooth działa wolno lub nie odpowiada, upewnij się, że nie jest zbyt blisko innego urządzenia USB podłączonego do portu USB 3.0. Nieekranowane
Masz tu cytat serwisu Microsoftu, a teraz idź im napisz, że #!$%@?ą i są ludźmi bez pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Upewnij się, że urządzenie Bluetooth znajduje się w zasięgu. Jeśli urządzenie Bluetooth działa wolno lub nie odpowiada, upewnij się, że nie jest zbyt blisko innego urządzenia USB podłączonego do portu USB 3.0. Nieekranowane urządzenia USB mogą czasami zakłócać połączenia Bluetooth.


@olo-bolo: mi działa, zresetuj i szukaj
@Bad_Wolf: nie chce mi się przy piątku spierać z moderatorem z elektrody :)

Zajrzałeś w link który wstawiłem czy nie a może nie rozumiesz co w nim jest?


Linku nie zauważyłem i szczerze nie chce mi się go analizować, bo i tak za słaby będę do merytorycznej dyskusji. Podparłem się serwisem Microsoftu, ale widać powieliłem tylko "#!$%@?". Jakim cudem ja mam z tobą dyskutować (nie będąc elektronikiem), jak na dzień dobry
(nie będąc elektronikiem)

Być może pisał to u nich ktoś zatrudniony w związku z woke, a nie w związku z kompetencjami, a być może to ty czegoś nie wiesz. Nie wiem, nie wnikam, za trudny dla mnie temat.


@olo-bolo: a #!$%@?ć się potrafiłeś do czegoś o czym nie masz pojęcia.

jak na dzień dobry #!$%@?łeś wpisom giganta


@olo-bolo: bo znam ich poziom merytoryczny, usterkę softu rozwiązywali 16 miesięcy (i nie