Wpis z mikrobloga

Planuję zakup PSP dla dzieciaka (moje niespełnione marzenie z dzieciństwa, więc pewnie sam też się pewnie pobawię ;) Jestem zielony w temacie konsol, więc proszę o poradę. Z tego co wyczytałem, podobno najlepiej kupić wersję 3004 (slim, więcej pamięci, lepszy ekran). Znalazłem konsolkę w stanie idealnym w sensownej cenie, ale w wersji 3002, czyli wypust na Australię. Czy jest to jakiś problem jeśli chodzi o granie/ewentualną przeróbkę? Czy jest coś na co zwrócić uwagę przy zakupie, o coś pytać sprzedającego?
#psp #konsole #gry #sony #retrogaming
  • 4
  • Odpowiedz
@Jariq91: ja bym brał na pewno wersję 3000 albo psp go, tych starszych nie ma sensu i uważaj na wersję street, bo jest budżetowo wykonana. Co do australijskiej wersji, to nie wiem, ale ogólnie przerobienie psp jest banalne i sprowadza się do wrzucenia pliku na kartę pamięci i odpalenie go z poziomu konsoli, więc jeśli ktoś chce więcej kasy za konsolę, bo jest przerobiona, to nie warto, bo jest to do
  • Odpowiedz
@Jariq91: nie sądzę, żeby region konsoli konsoli robił jakąkolwiek różnicę. Ja sobie sprowadziłem japońskie PSP-3000 i nie ma różnicy w działaniu czy przeróbce z europejskimi. Oryginałów nie sprawdzałem, ale podobno też nie ma blokady regionalnej.
  • Odpowiedz