Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 3
@bialawitz: i serio nie widzisz, że to miało pokazać jakim problemem jest alkoholizm w rodzinie i że jeżeli zioło jest nielegalne, to wódka też powinna być? Nie zamierzam tu udzielać wykładów na ten temat, tylko luźno humorystycznie zwrócić na to uwagę. Na prawdę jest mi przykro, bo widać tutaj skalę tego właśnie problemu.
  • Odpowiedz
@Palexpres: ćpuny do wora wór do jeziora xD palenie hehe trawki zrobiło przygłupie warzywa z conajmniej kilku kumpli ze szkoły ale przecież oni w każdej chwili mogą rzucić szkoda że od 15 lat się nie udało żadnemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_0107: Kiedy się nad tym zastanawiałem, to doszedłem do takich wniosków:
To jednak nasze państwowe mienie (rozkradane jak każde, ale to że zrezygnuję z tej opcji dostawy tego nie zmieni)
Dla wielu osób to wygodna forma dostawy.
Jest najtańsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@imargam_2137: ale to " żule z pod sklepu bez przyszłości" czy po prostu żyją sobie inaczej, po swojemu? Co ja zaobserwowałem, to wielu palaczy po prostu odpuszcza tzw " wyścig szczurów" i żyje bez stresów. Oczywiście są skrajności, w których zioło wspiera prokrakstynację. To dlatego, że tak działa ( uwydatnia emocje i doznania) to akurat wina ludzi i ich braku ambicji i chęci do działania, a nie samej rośliny.
  • Odpowiedz
@Palexpres: rozumiem, ja jednak wolę dopłacić te 4 zł. Chce złożyć zamowienie, paczka w weekend InPost i nie mogę wybrać paczkomatu. Nie ma też płatności blikiem..
Da się zamówić, tak by doszło w weekend?
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_0107: niestety wtyczka od dostaw pozwala dodać mapkę inpostu tylko do jednej metody dostawy i trzeba podać kod paczkomatu w wiadomości do zamówienia przy paczkomacie w weekend. ( Jest info w "dostawa i płatność") a płatność blikiem masz jak wybierzesz PayU :)
  • Odpowiedz
i serio nie widzisz, że to miało pokazać jakim problemem jest alkoholizm w rodzinie


@Palexpres: gosciu, kazdy normalny czlowiek zdaje sobie sprawe z takich problemow, nie potrzeba sprzedawcy jakichs olejkow zeby otworzyc oczy.

i że jeżeli zioło jest nielegalne, to wódka też powinna być?


no no, wincyj zakazow xD

To ty nie rozumiesz, ze moze byc dobra reklama i zla reklama. Jakby twoja byla dobra, to bys nie odpowiadal na komentarze
  • Odpowiedz
@Palexpres: są przygłupami którzy w co 5 zdaniu gadają coś o ziole, jak sam nie palisz to za bardzo nie ma o czym z nimi rozmawiać no i jak ktoś musi spalić 2g dziennie albo sztuke z wiadra bo inaczej już go nie klepie to zajebiście wpływa na kondycje umysłową i finansową takiego człowieka. XD
Nie widzę sensu promowania trawy jako świetnej używki i alternatywy dla alkoholu czy fety bo jak
  • Odpowiedz
  • 1
@imargam_2137: Doskonale rozumiem. Sam aż tyle nie palę i nie gadam o tym raczej w ogóle z kimś , kto nie używa. Chyba , że coś go ciekawi i sam zapyta, to wtedy bardzo chętnie udzielam porad na podstawie mojej skromnej wiedzy i doświadczeń.
Bardzo mnie cieszy, że zwróciłeś w ostatnim zdaniu uwagę na jeszcze większy problem ćpania syntetyków. Mało się o tym mówi w przestrzeni publicznej, a skala tego zjawiska
  • Odpowiedz
A może jesteś wdzięczny swojemu tacie, że jarał zioło zamiast chlać


@Palexpres: ale wiesz, że istnieją normalne rodziny, gdzie nie jedno nie jest zamiennikiem drugiego?
  • Odpowiedz