Wpis z mikrobloga

Ciekawostka Niewiele osób o tym wie ale Jacek nie zawsze był dryblasem. Tak się składa że jestem z okolic Sędziszowa i Dryblas był kiedyś grubszy. Możemy go nawet zobaczyć na google maps. Wcześniej na FB miał zdjęcie profilowe ze starych czasów ale chyba je usunął. Na poparcie moich słów widać na tym zdjęciu jego rudą matkę. #kononowicz #patostreamy
Korwinus-Maksimus - Ciekawostka                                                      ...

źródło: Screenshot_20230622-210946_Maps

Pobierz
  • 12
@Dronstarosielski: Ja mam obawy że jakimś cudem jestem podhaczony pod to uniwersum bo raz wracając z Bliżyna, jadąc przez Gilów, przez przejście dla pieszych przy domu rodzinnym Barneja przeleciała mi ruda wiewiórka, w dniu w którym obok tego domu montowano Paczkomat.

Niestety auto nie miało kamerki więc nie mam dowodu, ale przysięgam że miałem taką sytuację.
@Korwinus-Maksimus: póki nie znałem uniwersum, to serio nie miałem świadomości, że otacza nas aż tylu nietypowych dziwolągów. nie wiem, czy to znak czasu i ludziom się przestawia we łbach od względnego dobrobytu, czy pula genowa tak bardzo zubożała, że tylu niedorozwojów się produkuje, czy może po prostu kiedyś takie dziwadła siedziały w ukryciu, a teraz dzięki internetowi zaczęły wychodzić na wierzch. ale jest to mega niepokojące i zaczynam wierzyć w teorie,
może po prostu kiedyś takie dziwadła siedziały w ukryciu


@Mathiasso: to, większości dziwaków się po prostu nie zauważa, żyją sobie spokojnie, a jak ktoś poczuje atencję i takie poczucie kontroli jak będąc we fleszu jednego z najbardziej oglądalnych kanałów/środowisk na yt, to wychodzi wtedy ukryta patola z ludzi. Z niektórych oczywiście wychodzi niezależnie od tego, ale to wtedy generalnie mowa o już takich klasycznych stereotypowych psycholach, co kogoś zamordują i mają