Wpis z mikrobloga

Lato to najgorszy okres w roku, nie rozumiem jak można się podniecać i oczekiwać na ten okres. Na zewnątrz duszno aż ciężko wytrzymać, czlowiek się poci aż się cały i lepi. Trzeba się myć co parę godzin, ciężko spać zwłaszcza gdy jest duża wilgotność, Jazda autem bez klimatyzacji to katorga, mieszkanie na wysokim piętrze również. W pracy nie da się wytrzymać 8godzin w ciuchach roboczych a pracodawcy oszczędzają i o klimie można pomarzyć. Nie mogę doczekać się września #praca #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #zdrowie
  • 15
@JanRouterTrzeci gdzie powiedziałem że mam auto bez klimatyzacji i mieszkanie bez klimatyzacji? Się nie zesraj zakompleksiony człowieku który na siłę próbuję kogoś upokorzyć. W zimie się czuje całkiem Dobrze, nie narzekam. Musisz mieć w #!$%@? kompleks jeśli chodzi o pieniądze jak nazywasz biednym kogoś totalnie z dupy kogo nawet nie znasz
@JanRouterTrzeci i gdzie napisałem że jestem bogaczem? Jak ktoś nie jest biedny to od razu musi być bogaczem? Masz naprawdę popsute postrzeganie świata, współczuję. Podałem tylko przykłady ludzi którzy np mieszkają w wieżowcach na wysokich piętrach czyli krótko mówiąc mają jeszce gorzej niż ja, z tymi autami bez klimy co cię tak zabloalo również
@JanRouterTrzeci no dobra już mi tak pocisnales że jestem biedakiem i wyśmiałeś to co napisałem że brak klimy to poważny problem przy tych tenperaturach a co z ludźmi którzy naprawdę jeżdżą 20-30letnimi autami i nie stać ich na takie rzeczy? Czemu próbujesz zakłamywać rzeczywistość że coś takiego jest nie możliwe? jesteś zakompleksionym śmieciem i udajesz tu #!$%@? wie kogo a jak byś był bogacz to byś nie siedział i nie pisał na