Wpis z mikrobloga

W tej całej sytuacji najbardziej poraża mnie nieporadność, brak wiedzy, i przezorności tych miliarderów. Ja jako doświadczony gracz gry Subnautica czułbym się dosłownie jak ryba w wodzie;););) w takiej sytuacji. Przede wszystkim zabrałbym ze sobą skafander nurkowy, aby móc bez problemu poruszać się po głębinach, by zbierać surowce, i craftować kolejne itemy.
I tak na przyklad Wysokowydajne Pletwy potrzebują 1x Płetwy, 1x Guma silikonowa, 1x Tytan, 1x Lit do wytworzenia.
No ludzie kochani, to jest absolutnie elementarna wiedza survivalu w głębinach, vademecum dla początkujących nurków.
No ale czego się spodziewać po miliarderach, którzy potrzebują lokaja, który wytrze im nosek po kichnięciu.
Czasami się mówi, że życie w mieście to dżungla. A ja bym powiedział, że jest to gówno prawda, bo życie w mieście to głębia...oceanu...

#titanic #titan #subnautica
B.....n - W tej całej sytuacji najbardziej poraża mnie nieporadność, brak wiedzy, i p...

źródło: subnautica_Primary_Promo-2560x1456-2560x1456-54f6400297744b829169a9bc66167418-2560x1456-f12365336e938496e789e1203f8af48a

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@larine: Ja grałem w minecrafta, to nawet z gołymi rękami jestem w stanie zacząć zera a skończyć na kopalni surowców naturalnych i kompletnym cyklem metalurgicznym, farmą, hodowlą zwierząt i własnym apartamentowcem. Też nie boję się zostać rozbitkiem.
  • Odpowiedz
@BadSebastian: Czego się spodziewać. Przecież w Titanicu jest masa zasobów, które mogliby wykorzystać, ale pewnie nawet nie zabrali palnika laserowego, żeby dostać się do środka.
  • Odpowiedz
@BadSebastian podobno ten miliarder to bez butów chodził coś mu ostatnio nie pyklo i stracił fortunę był podobno ścigany przez różne firmy. Podejrzewam ze to taki chwyt marketingowy żeby pozbyć się ogona a on aktualnie z synem siedzi gdzieś w Brazylii i popija koktajle.
  • Odpowiedz
@BadSebastian: Eleganckie, filozoficzne zwieńczenie wywodu poprzez egzemplifikację ludzkiej egzystencji głębią oceanu. Personalnie wystawiłbym Panu ocenę celującą, jednak nasz regulamin przewiduje jedynie stopień bardzo dobry, który z przyjemnością Panu oferuję.
  • Odpowiedz