Wpis z mikrobloga

Jakby co to z umierających gości w batyskafie można kręcić bekę, życzyć im śmierci itd. bo tak się złożyło że na pokładzie nie znajduje się osoba z macicą i co najważniejsze nie ma tam żadnej polskiej witaminki "poznającej inne kultury". Gdyby jednak na pokładzie znajdowała się akurat jakaś #p0lka to takie komentarze można by było skwitować słowami:

- VICTIM BLAMIG INTZELU
- TOKSYCZNE WYSRYWY CHORYCH LUDZI
- OBYŚ ZDECH INCELU W MĘCZARNIACH
- SMALLDICKENERGY DAŁO O SOBIE ZNAĆ
- OFIARA N I G D Y NIE JEST WINNA
- POLACY GINĄ W BATYSKAFACH ZDECYDOWANIE CZĘŚCIEJ NIŻ OBCOKRAJOWCY

No ale póki co nic nie wskazuje żeby żarty z tej sprawy osiągnęły status "haram" więc bawmy się dobrze, żadne wp czy onet nas nie zwyzywają

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #hipokryzja #pieklokobiet #titanic
Pobierz melquiades - Jakby co to z umierających gości w batyskafie można kręcić bekę, życzyć ...
źródło: Bez tytułu
  • 10
@melquiades to obrzydliwe dwojakie traktowanie wydarzeń. Jeżeli mam z czymś coś wspólnego, to uderza to w nas i się utożsamiamy. Przez co oburza nas śmianie się z danego przypadka śmierci. Gdy jednak nic nie wiążę nas z danym przypadkiem śmierci, to mamy to gdzieś. Jak tylko p0lka zmarła w Grecji, to każda inna p0lka oburzała się i wyzywała wszystkich i wszystko. Nie zważając, że w tych wyzwiskach, że chyba się troche zagalopowały.
@melquiades: A czemu Ty nie zauważasz, jak praktycznie wszystkie męskie wykopki wrzucają tu żarciki, pasty i ironie o tych ludziach, ale się #!$%@?łes do jednej kobiety? I dlaczego zapomniałeś o tym, jak cały wykop naśmiewał się że śmierci Anastazji? Oh wait, chyba już wiem dlaczego
@melquiades: ale smiesznie. Bo ja widywałem obydwa podejścia przy obu tych sprawach. A mogłem uznać, że tak nie jest, uznać się za ofiarę feminizująego się społeczeństwa i napisać nacechowany frustracją wpis.
A na Fb widziaęłm taki wpis jak Twój, tylko odwrócony o 180 stopni. Że źli ludzie bronią bogaczy, a kobietę to oskarżają.