I #!$%@? i cześć, już po żałobie
Może i kapitanem repry jesteś słabym, ale za to mężem dobrym Bobek
Niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi, opalonym a najlepiej śniadych

Dobrze, że Papszun nie jest trenerem repry bo jakby tam wydarł na nich #!$%@? na jakimś zgrupowaniu to by połowa kadry nachy osrała, reszta wpadła w depresje, incydent kałowy zalewa narodowy, połowa patopiłkarzy opuszcza reprezentacje, a my i tak nie mamy gdzie grać. Chociaż w sumie to może i lepiej niż przegrać ze 170. drużyną wg rankingu FIFA jednocześnie wygrywając 2:0 do przerwy.

PS. Podobno w przerwie z szatni Mołdawii dobiegały okrzyki: "#!$%@? grają, #!$%@? ich", "kiełbachy do góry i golimy frajerów", oraz "tu nie ma co dzwonić, tu trzeba grać"

#mecz #pilkanozna #heheszki
Pobierz
źródło: obraz_2023-06-22_103847557
  • 4
@lifapek Papszun to wuefista którego największym osiągnięciem jest mistrzostwo Polski. Jakby wydarł #!$%@? to pewnie większość by go olała.

Jakby tam Papszun był trenerem to po porażce z Moldawia by go juz nie bylo, bo wszyscy by usprawiedliwiali patalachow I #!$%@? po trenerze, jak bylo za knura czy Buzzera.

Ogromnym plusem przyjścia Felipe Szantusza jest to że skończył sie parasol ochronny nad piłkarzami.