Wpis z mikrobloga

@inozytol wyobraź sobie, że ktoś o czarnym takby powiedział. Kontrahenci zrywali by umowy, pracownicy sami by się pozwalniali i jeszcze o odszkodowanie by wystąpili, a siedziba pewnie by skończyła jak Rzym za Nerona.
  • Odpowiedz
wyobraź sobie, że ktoś o czarnym takby powiedział. Kontrahenci zrywali by umowy, pracownicy sami by się pozwalniali i jeszcze o odszkodowanie by wystąpili, a siedziba pewnie by skończyła jak Rzym za Nerona.


@beerman: typ po prostu opisał stereotypowego eksperta. Równie dobrze można się przysrać, że to rasizm wobec czarnych, że wyobraża sobie eksperta tylko jako białego :D
  • Odpowiedz
nawiasem mówiąc używanie pada jest czymś zupełnie normalnym, więc akurat o to mogli się nie przysrywać :p


@m4rcus: myślę, że nacisk jest bardziej na to, że
1) to jedyny sposób
2) to najtańszy możliwy pad
Wiem, że wojsko USA stosuje pady, ale pewno mają jakiś tryb awaryjny by sterować czymś innym + pad to coś lepszego niż logitech za 30 dolców. Znaczy się, gdybym był tym miliarderem to bym zastosował droższy
  • Odpowiedz
@inozytol: w tym samym wywiadzie do którego pijesz by tylko otagować #bekazlewactwa to mówił że nie chciał zatrudniać bo ci ludzie mają doświadczenie z marynarki wojennej a to nie jest typ człowieka którego chce zatrudnić

doświadczenie z marynarki -> troska o bezpieczeństwo
a on przecież #!$%@?ł dyrektora od bezpieczeństwa bo ten podniósł alarm ze łódź nie spełnia międzynarodowych standardów i regulacji
powinieneś jako typowy prawak bronić tego milionera który bohatersko wygrywał
  • Odpowiedz
@Czekolatka: no ale używa się padów do xboxa w lodziach podwodnych
@Asd15 racja, mam cichą nadzieje, że tutaj sytuacja jest taka sama, ciężko byłoby uwierzyć, że tego typu pojazdy nie mają systemów i urządzeń zapasowych
  • Odpowiedz