Wpis z mikrobloga

#siatkowka przez noc doszedlem do nadnaturalnego wniosku że jak chcemy wygrywac to nie możemy wychodzic do pary z Leonem Bednorzem. Nie wiem czy Grbic chcial w ten sposob cos zobaczyc, no ale mogl zobaczyc skrajne rozmontowywanie naszego przyjęcia i granie bardzo wolne.
  • 5
@vasos: miałby to sens gdyby Grbic postanowił wdrażać niektóre głupie pomysły niektórych kibiców by im udowodnić że są bardzo głupie. Raczej tak nie jest (bo to niepoważne i szkodliwe), ale miałabym małą satysfakcję

Są osoby które uważają że skoro Bednorz zagrał jeden sezon z Wołkowem i młodym libero, to oznacza że w parze z Leonem (albo Szalpukiem) też może funkcjonować. ¯\(ツ)/¯
@vasos Mam jeszcze jeden wniosek. Przyjęło się, że Wilfredo Leon ma zagwarantowane miejsce w wyjściowej 6 w każdej drużynie w której gra, a niestety dla naszej kadry może być to pocałunek śmierci.
Wczoraj wyglądał jakby nie miał już sił i zmieniał zagrywkę na hybrydową. Mozliwe, że oglądamy powolny zmierzch gwiazdy, aby nie pociągnęła naszej kadry w dół razem z sobą.
Anastasi śmiał nie wystawić Leona w jedym meczu w tym sezonie chociaż
  • 2
@Arw165 @bondziorno na parę tygodni przed mundialem skakał jak Huber dwa miesiące po zerwaniu achillesa. On się nie nadawał na MŚ, ale myślę, że jego duma i zaangażowanie nie pozwoliło mu pomyśleć, że jest niezdolny do gry mimo ogromnej chęci. Leon jest generalnie wychowany w kulturze ogromnej rywalizacji i katorżniczej pracy treningowej. Jego opowieści z Kuby były po prostu niedorzeczne, że takie coś się działo jeszcze 20 lat temu. Granie z kontuzjami
Nawet Włosi jakby dostali Leona to #!$%@? ich mityczny schemat nabijania piłeczki i powtarzania akcji.


@vasos: Chciałabym to zobaczyć. Pewnie by wywalili Lavię ze składu