Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw czy to rzeczywiście przelewy czy pożyteczni głupcy tak jadą po #konfederacja
Partia, która nie ma szansy rządzić, raptem kilkanaście procent.
Mentzen jest analizowany bardziej niż kał w laboratorium aby znaleźć cokolwiek.
w między czasie wpisy o #pis ? Praktycznie nic, a to przecież ta partia będzie tworzyć waszą rzeczywistość. Memów prześmiewczych jednak brak. Z #tusk też praktycznie nic. Z #lewica , która jest kopalnią beki, praktycznie też nic.
Może to z mikrobloga zrobiło się zbiorowisko, forum, grupa antykonfederacji lub rzeczywiście te wpisy są sponsorowane. Przecież również to forma walki politycznej. TVP pluje na Tuska, na necie plują na Konferencję, a to wszystko z naszych pieniędzy.
Nie chce mi się wierzyć, że koleś, z partią, która nie dojdzie do władzy skupia na sobie, aż taką uwagę. Jeszcze, że jego wypowiedzi wzbudzają takie emocje, gdzie w polityce premier nacodzień kłamie w twarz obywateli i zupełnie nie ma tutaj o tym śladu.
Przypadek? Nie wiem, ale się domyślam ;)

Pozdro. #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
Zagłosuję na najmniejsze zło w tej chwili wg mnie czyli PO.


chryste_panie.jpg, jeszcze zrozumiałbym głosowanie na nich w stanie gdy oni rządzili, ale teraz? Jak tam się czujesz z tym, że chcą właśnie podebrać oszołomów z Lewicy? Zamordyści z Konfy fuj, ale ci z Lewicy to już spoko, tak? Zamordyzm przy lockdownach też ci się podoba? Kolejne rozdawnictwa, na które głosują razem z pisiorami też przyklaskujesz? A może łudzisz się że to
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy a jak nazwiesz wszechobecny spam w drugą stronę? Korwin zaorał, Mentzen zaorał. Już od czasów Nowej Praiwcy wykop zalany był pochlebstwami wobec tego kierunku politycznego. Też powiesz, że to płatne trolle?

To, że polityka zorientowała się o mocy internetu i nagania swoich na społeczności internetowe to jedno, bo ma to niewątpliwie miejsce, ale nagłe zdziwienie, że partia która od wielu lat była tu wynoszona pod niebiosa obrywa za swoje głupoty? Czyli
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy: Przecież ta banda debili spod tagów #neuropa, #lewica, itd. gra tak jak im tam Tusk i Kaczynski zagrają. Przecież chodzi o to, żeby nic sie nie zmienilo i zeby Konderacja tam im się nie #!$%@?ła do podziału tortu. A największa beka i tak jest z Lewicy, ktora tam bierze do mordy od Tuska a ten zaraz im rozmontuje partię i spuści pod próg wyborczy a poslowie lewicy beda
  • Odpowiedz
Nie będę się zniżał do tego poziomu, elo


@scriptkitty: XDDDDDD aleś pięknie uciekł od odpowiedzi na wszystko inne, no i elo na czarną bo właśnie pokazałeś że jesteś takim samym trollem, co reszta spod neuropy
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy:
Mentzen chciał być mocny w internecie i mieć zasięgi. Ale to ryzykowna gra i uderzyła w niego własna broń. Hołownia też ostatnio zrobił głupotę ale jest jechany tylko na TT bo nie jest tak kontrowersyjny.
Mentzen zasłużył na to co ma i mam nadzieję, że nie osiągnie sukcesów politycznych. A inni będą mieli nauczkę do czego prowadzi głupi populizm.
  • Odpowiedz
tylko stosunek reakcji na mikroblogu do naszej rzeczywistości jest totalnie absurdalny.

W takim mniemaniu powinny być wpisy same anty #pis.

Chyba, że to wyborcy #koalicjaobywatelska #po tak mocno cisną po #mentzen.

Bardziej jednak podejrzewam #pis #lewica.


@Diabel_Wszechmogacy: na wykopie jest mocna nadreprezentacja kuców a w szczególności na głównej gdzie nie da się merytorycznie dyskutować jak nie jesteś wyznawcą Konfabulackiej sekty, konfiarze cisną głównie po Lewicy i PO a
Zaqwsxe - >tylko stosunek reakcji na mikroblogu do naszej rzeczywistości jest totalni...

źródło: obraz_2023-06-22_162319338

Pobierz
  • Odpowiedz
@Diabel_Wszechmogacy: ależ proszę bardzo.

W ogóle to wybacz, bo zjadło mi "r" w "którzy" i wygląda to jak paskudny błąd ortograficzny. Całą resztę opinii na temat tej komicznej partii podtrzymuję ;)
  • Odpowiedz
myślisz, że sponsorowane trolle też głosowały?


@Diabel_Wszechmogacy: a jakie to ma znaczenie? Jeśli głosowały to znaczy że jest ich sporo na wykopie a jeśli nie głosowały to znaczy że sporo jest darmowych fanów Konfy. W jednym i drugim przypadku jest ich dużo więcej niż średnio w społeczeństwie
  • Odpowiedz